Bazény Intex jsou dnes co do jednoduchého použití a zprovoznění považovány za nejlepší bazény na trhu. Mimo to se ale tyto nadzemní bazény pyšní i špičkovým provedením, skvělou kvalitou a celkovou variabilitou co do výběru velikostí. Navíc každý takový nadzemní bazén intex jistě splní nároky i těch nejnáročnějších zákazníků co do celkové životnosti, ale i náročného použití. Důležitá je pouze čistota vody.

Písková filtrace je nejlepší volbou

Pokud v tomto směru existuje nejlepší volba, je to určitě písková filtrace. I ta je stejně jako samotný bazén Intex vhodná i pro náročného zákazníka. Nejenom, že vodu vyčistí od těch nejmenších možných částic, ale stejně tak písková filtrace nevyžaduje žádnou náročnou údržbu. Je sice o něco dražší než kartušová filtrace, ale kvalitou je rozhodně výrazně předčí.

Vyberte si z výhodnějších setů

Pokud chcete mít bazén, ale i samotnou filtraci bez starostí, vsaďte na výhodný set. V tom vám nabízíme nadzemní bazény Intex s pískovou filtrací, a to takovou, která svým výkonem velikosti bazénu odpovídá. A tak není lepší volbou, jak si pořídit nadzemní bazén bez starostí s jakýmkoliv dodatečným sháněním. K dispozici máme zahradní bazény v mnoha velikostech, a tak si stačí jenom vybrat ten správný pro vás.