Bazén Bestway Fast Set 3,66 x 0,91 m s kartušovou filtrací
  Rozměry 366 x 91 cm  Objem vody 6.844l při 80% napuštění  Bazén včetně kartušové filtrace

3 299 Kč
Kvalitní bazény Bestway jsou na našem trhu velmi oblíbené, a to pro kombinaci nízké ceny, ale i možností jejich provedení. S nimi souvisí to, za jak rychle mohou být zahradní bazény Bestway uvedeny do provozu a napuštěny vodou. Samozřejmostí obou variant je však jejich vysoká kvalita, kterými se dané zahradní bazény mohou pyšnit, a tak nabídnou stabilitu, odolnost a samozřejmě také dlouhou životnost.

Myslete na kvalitu vody


Pokud však zahradní bazén Bestway kupujete, měli byste myslet i na kvalitu vody. V tomto ohledu je základem kartušová filtrace, která ji dokonale zbaví pevných nečistot. Navíc zahradní bazény s kartušovou filtrací rozhodně nejsou drahé a daná filtrace není nijak náročná na údržbu. To vše samozřejmě přijde vhod, pokud plánujete koupit právě zahradní bazény Bestway s kartušovou filtrací, a to v onom zmíněném výhodném setu, který je dnes velmi oblíbenou možností, jak bazén Bestway s kartušovou filtrací pořídit.

Zvolte jakoukoliv velikost


Čím se ale nadzemní bazény Bestway s kartušovou filtrací mohou pyšnit, to je také bohatý výběr velikostí, a to z hlediska jejich kruhového průměru. Není tak problémy vybrat takový nadzemní bazén, který se pohodlně vejde na menší zahradu, nebo svou velkou velikostí splní i jakékoliv náročné podmínky každého zákazníka.