Ačkoliv klasická varianta dnes vyhledávaných bazénů je ta oválná, není samozřejmě jedinou možností, která v tomto směru existuje. Pokud hledáte alternativu, vsaďte na naše oválné bazény. Ty vám jsou k dispozici v různých velikostních variantách a díky svému tvaru mnohou podstatně lépe padnou na vaši zahradu. Stačí si jenom vybrat konkrétní model, který by vyhovoval vašim konkrétním potřebám.

Jaké jsou možnosti?

Vybrat si samozřejmě můžete nejenom z velikostních variant, ale i z těch konstrukčních. Pokud se současné oválné bazény mohou něčím pyšnit, tak určitě faktem, že nemusíte nutně vsadit jenom n klasiku. Tou je konstrukce s kovovými prvky, která pomáhá bazénu držet tvar. Výjimkou ale nejsou ani varianty samodržící. U těch stačí nafouknout jejich obvodový lem a pouze je napustit vodou. Poté už se můžete začít ihned koupat v bazénu, který bude svůj oválný tvar držet.

S příslušenstvím, nebo bez

Samozřejmostí je, že se tento typ bazénů od těch kulatých liší jenom svým tvarem. I proto oválné bazény vyžadují také nezbytné příslušenství. To můžete koupit buď zvlášť, ale mnohem lepší variantou je využít kompletní balíček, díky kterému máte nejenom jistotu kompatibility, ale máte také jistotu nízké ceny.