Hitem každého léta jsou nafukovací bazény Intex. Jedná se o velmi kvalitní bazény s nafukovacím lemem. Instalace těchto bazénů je velmi jednoduchá a rychlá. Pokud máte zahradu, kde se chcete v letních horkých dnech zvlažit, pak je pro vás nafukovací bazén od značky INTEX jasnou volbou. Udělejte radost sobě i svým dětem a pořiďte si bazén z naší nabídky.
Nafukovací bazény jsou v posledních letech skutečným hitem, a to pro svou ojedinělou konstrukci. Jejím základem je totiž nafukovací lem, který tyto bazény mají. Díky tomu stačí nafukovací bazén v tomto místě napustit vzduchem a dále už jenom naplnit vodou. Sám se díky tomu vytvaruje do požadovaného tvaru. A takto jednoduše lze právě nafukovací bazény Intex kdykoliv zprovoznit.

Na výběr několik variant

Čím se ale může nafukovací bazén Intex také pyšnit, to je výběr různých variant. V tomto ohledu jsou k dostání varianty kruhové, a to o různých průměrech. Mimo to není problém zakoupit ani nafukovací zahradní bazény Intex o obdélníkovém tvaru. I tato varianta je na použití stejně jednoduchá, jako je ta kruhová.

Příslušenství je samozřejmostí

A i když jsou bazény Intex v tomto směru poměrně unikátní, je samozřejmostí možnost bohatého příslušenství. Z něj je to nejdůležitější bazénová filtrace, se kterou je bazén Intex plně kompatibilní a umožní tak její bezproblémové připojení. Díky tomu tak je skvělou volbou v případě zájmu o bezproblémové vodní radovánky, ale i v případě zájmu o to, aby byla údržba bazénu nebo zazimování bazénu vždy velmi jednoduché. Je totiž možné ho vypustit a uklidit na suché místo.

Nahoru