x

Velkoobchodní spolupráce pro váš obchod

Velkoobchodní prodej na Hawaj.cz

Nově jsme pro vás připravili speciální program velkoobchodní spolupráce na různé druhy zboží. Jedná se především o zboží z kategorií 

Solární sprchy, Trampolíny, Lodní motory, Nafukovací čluny, Bazény a příslušenství Intex, ŠkrabadlaKancelářské židle, Barové židle, Konferenční a Jídelní židle.

Nakupujte zboží za velkoobchodní ceny s velmi příjemným výdělkem pro váš obchod.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat, vše s vámi rádi dořešíme individuálně: info@hawaj.cz

Jak získat velkoobchodní ceny?

 • Kontaktujte nás emailem na info@hawaj.cz s předmětem emailu „Velkoobchodní spolupráce“
 • Kontaktujte nás telefonicky na 776 400 400 s dotazem o velkoobchodní spolupráci
 • Rádi vám zašleme ceník na vámi vybraný sortiment s velmi zajímavou slevou

Výhody pro velkoobchodní spolupráci

 • Veškeré nabízené zboží je v dostatečné skladové zásobě v našem skladu v Touškově u Plzně
 • Při objednávce do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den
 • Větší objednávky řešíme individuálně speciální dopravou
 • Doprava zdarma při objednávce nad 10.000,- bez DPH
 • Po druhé velkoobchodní objednávce platba na fakturu se 14 denní splatností
 • Při celoročním odběru nad určitou výši jsme schopni poskytnout zpětný roční bonus
 • Pro eshopy poskytujeme XML feedy pro nahrání produktů s aktuální dostupností, cenami a veškerými daty včetně kategorií
 • Vybraný sortiment, který bude pro váš obchod zajímavý z mnoha pohledů
 • Technická podpora od školeného personálu a rychlá komunikace
 • Jednoduchá domluva při dané objednávce
 • Kladný prozákaznický přístup při řešení reklamací

Solární sprchy

Oblíbený sortiment z naší nabídky, který si našel místo v mnoha eshopech napříč českou republikou. Jednoduchá konstrukce, systém ohřevu a montáž z něj dělají užitečný doplněk na zahradu každého zahrádkáře či milovníka bazénu a zahrady.

Bazény Intex

Výrobky světového odborníka na letní osvěžení jsou stále v oblibě především mezi rodinami s dětmi. Bazén, který velmi dobře osvěží a vaše děti si v něj užijí mnoho zábavy. Kvalita a provedení bazénů jsou na té nejvyšší úrovni.

Trampolíny

Hledáte-li sortiment, který zaplní díru ve vašem obchodě, pak jsou to jednoznačně trampolíny Hawaj. Jedná se o léty prověřené trampolíny, které jsou vyvinuty s maximálním zaměřením na kvalitu. Naši zákazníci spokojeně využívají tyto trampolíny již 10 let.

Lodní motory

Našimi stálými zákazníky v oblasti lodních motorů jsou především rybáři, ale také milovníci vody. Elektrické lodní motory jsou šetrné k životnímu, ale také k vaší peněžence. Jejich tichý chod je ideální pro jízdu na vodních hladinách sladké i slané vody.

Židle

Obrovský výběr ze všech modelů i barev tak, aby židle byly tím správným doplňkem do kterékoliv domácnosti nebo kanceláře. Kvalitní výrobky se zaměřením na pohodlí a funkčnost. Ve vašem obchodě by rozhodně toto zboží chybět nemělo.

Škrabadla

Kvalitní a léty prověřená škrabadla pro kočky všech velikostí a ras. Skvěle balená, skladná a barevně velmi zajímavá škrabadla, která by neměla chybět v žádném obchodě s potřebami pro domácí mazlíčky. 

Barové židle

Designové barové židle, vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou velmi příjemné. Široký výběr z mnoha druhů. Ideální pro obchody s domácími potřebami, nábytkem a vybavením domácnosti. Velmi příznivé ceny pro naše velkoobchodní partnery.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
15 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru