Málokteré dítě chce jenom chodit. Stejně, jako se vy dospělí dopravujete z místa na místo autem, může toto dělat i váš potomek. Doslova to dělat chce. Jak mu tento sen splnit? Pořiďte mu dětská vozítka a odrážedla. Ideální řešení, jak zajistit, aby i váš potomek měl ono své auto a mohl se jednoduše přemisťovat po vaší zahradě, nebo s vámi venku.
Stránky: 1234
Akce

Odstrkovadlo Falk hasiči

  Odstrkovadlo s motivem hasičského auta  Velmi kvalitní plast  Nosnost 30 kg  Volant  Vhodné pro děti od 3 let

Skladem Hawaj – můžete mít již 22.01. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 22.01.
-31% 1200 Kč
829 Kč

Vozítka a odrážedla nabídnou širokou škálu možností

Je mnoho variant, které je možné svému dítěti pořídit. Pokud se podíváme na to, o jaké se jedná, tak můžeme dané možnosti rozdělit do trojice kategorií. Ty se liší jak tím, kolik je vašemu dítěte, tak i způsobem pohonu. Mezi možnosti, jak mohou dětská vozítka a odrážedla vypadat, patří tyto:


Nelze zapomínat ani na klasiku, kterou jsou stále populárnější tříkolky. Jistě jste je milovali i vy a v dnešní době máte možnost pořídit je i svým dětem. A to samozřejmě v našem eshopu. Jistotou je i bohatý výběr možností, které jsou kopiemi aut různých značek, stejně jako jsou i kopiemi zemědělských strojů.

Důraz na bezpečnost

Vliv na bezpečí máte z části v rukou i vy. A to jak proto, že byste měli dětská vozítka a odrážedla primárně kupovat hlavně s ohledem na věk vašeho dítěte. Dále také nezapomeňte na pravidelný dozor, stejně jako na vymezení pravidel, kde váš potomek může jezdit.
Na bezpečí samozřejmě hledí i samotní výrobci. A to třeba tím, že jejich vozítka a odrážedla nabídnou jistotu vysoké stability, stejně jako dobré ovladatelnosti. U dětských tříkolek rozhodně nechybí ani madlo pro rodiče, pomocí kterého je možné dítě stále hlídat a usměrňovat. U elektrických vozítek je samozřejmostí dálkové ovládání. Díky němu lze snadno změnit směr jízdy i na delší vzdálenost. Tak lze zabránit nárazu, nebo tomu, že dítě s elektrickým autíčkem vjede tam, kam nemá.