Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Kromě klasické postele existují také nafukovací postele. Ty jsou ideálním řešením, pokud je cílem vytvořit spíše provizorní prostor na spaní. Ale takový, který bude i pohodlný. Jedná se rozhodně o pohodlnější možnost oproti řešení, jakými je například obyčejná karimatka, nebo běžné lehátko. Kdo využije ke spaní nafukovací postel, ten bude překvapen, jak dobře se může vyspat.

Kromě klasické postele existují také nafukovací postele. Ty jsou ideálním řešením, pokud je cílem vytvořit spíše provizorní prostor na spaní. Ale takový, který bude i pohodlný. Jedná se rozhodně o pohodlnější možnost oproti řešení, jakými je například obyčejná karimatka, nebo běžné lehátko. Kdo využije ke spaní nafukovací postel, ten bude překvapen, jak dobře se může vyspat.

Celý text
Řadit podle
53 produktů

Nyní už nemusíte mít obavu pozvat své hosty k vám domů, a to přes noc. Místo pro jejich spánek totiž vyřešíte velmi snadno, jelikož vám ho nabídne nafukovací postel. Dokonalá kombinace snadného použití a dokonalého pohodlí, které vaši hosté ocení. A to, i pokud budou chtít spát spolu. Pro tyto účely je vhodnou volbou nafukovací postel dvoulůžko, kterou samozřejmě také naleznete v naší rozsáhlé nabídce.

Ideální i pro rekreační účely

Nejenom pro vaše hosty, ale i pro vás samotné mohou být kvalitní nafukovací postele skvělou volbou. Ty nejjednodušší modely můžete ocenit kdykoliv někam vyrážíte, kde budete chtít pohodlně přespat. Ty nejkvalitnější zase přijdou vhod třeba v případě vaší chaty, která ještě není plně vybavená. Ve všech případech je nafukovací postel Intex volbou, při které si můžete být jisti hlavně prvotřídní kvalitou daného řešení, a to ať už ho chcete využít kdykoliv a kdekoliv, například do stanu.

Ideální skladnost i použití

Co vás ale v souvislosti s námi nabízenými nafukovacími postelemi také zaujme, to je rozhodně použití. Každá Intex nafukovací postel může být ve vyfouknutém stavu kdykoliv uložena nebo převezena, a nezabere téměř žádné místo. Následně stačí pouze jednoduché nafouknutí, a postel je ihned připravena ke spánku. Tak neváhejte a také vyberte model, který bude dokonale vhodný i pro vás.

Nafukovací postele existují v různých rozměrech

Vybíráte nafukovací postele? Pokud ano, nezapomínejte na to, že je lze pořídit v celé řadě různorodých rozměrů. Přesně podle toho, jak budete potřebovat. Mezi nejmenší varianty patří ty, které jsou rozměrově určené pro děti. Stejně tak nelze zapomínat na klasická provedení, kterými jsou standardní jednolůžka. Je ale i možnost, jak se na dané posteli vyspí dvojice lidí. A to proto, že nafukovací postel existuje i v dvoulůžkovém provedení – pro manžele i klasické páry.

Pořídit lze různé typy

Nafukovací postele není nutné vybírat jenom podle konkrétního rozměru. Tedy podle toho, kdo bude na dané posteli spát. Jsou i různé typy daných postelí, které splní mnoho jiných účelů, než jenom to, že na nich budete chtít spát. O jaké možnosti se jedná a jaké je možné na našem trhu snadno pořídit? Jedná se o tato:

  • Nafukovací křesla
  • Nafukovací rozkládací gauče
  • Cestovní postele
     

Maximální praktičnost a snadné použití

Nafukovací postele rozhodně nadchnou svou praktičností. Pokud je zrovna nepoužíváte, tak u nich není žádným problémem to, že je zabalíte do kompaktních rozměrů a můžete je snadno kamkoliv uložit. I proto se hodí třeba i na cestování. Také je jejich předností snadná příprava. Stačí je jenom nafouknout. Díky moderním pumpám, například k nafukovacím člunům, je to otázka několika minut a postel je plnohodnotně připravená. Dále nelze zapomínat také na to, že se jedná o řešení, které je pohodlné a lze ho využít doma jako provizorní lůžko, ale třeba také v případě spánku ve větším stanu, nebo dokonce i kdekoliv jinde.

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru