-50%
Garance nej ceny

Intex ruční pumpa Double Quick I

  Malá dvoučinná ruční pumpa  3 nástavce různé velikosti  Výška 29 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 24.04. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 24.04.
199 Kč
99 Kč
Nečekaná návštěva, která chce zůstat přes noc, a vy nevíte, kde ji uložit? Řešení daného problému je velmi prosté, a přinášejí ho nafukovací postele. Ty stačí mít díky své skladnosti uloženy kdekoliv doma, a jakmile jsou potřeba, stačí konkrétní nafukovací postel snadno nafouknout a může plně posloužit jako plnohodnotné lůžko. A díky svým vlastnostem máte vy i vaše návštěva jistotu kvalitního a plnohodnotného spánku.

Kvalita a pevnost je samozřejmostí

Ideální volbou jsou v tomto směru nafukovací postele Intex, které zaručeně nadchnou svou vysokou kvalitou, ale i celkovou pohodlností. Díky tomu tak dané matrace nemusíte využívat i doma, ale lze je použít třeba při kempování. I tam může nafukovací postel přijít vhod, zvláště pokud opravdu chcete komfort vašeho spaní výrazným způsobem povýšit. Tato možnost vám k tomu zaručeně pomůže.

Vyberte si z mnoha velikostí

Čím se ale postel Intex také pyšní, to je bohatý výběr variant. Na výběr máte nejenom z jednolůžko, ale také dvoulůžka. Dále si můžete postele vybrat v několika standardizovaných rozměrových provedeních. Ty nejnáročnější zákazníky poté plně uspokojí vyvýšená varianta, která už dokáže být skutečně dokonalou alternativou běžné postele. Pro vaši návštěvu, ale v případě potřeby i pro vás je to jedna z nejlepších možných voleb.