Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Bazény Bestway, to jsou blíbené, kvalitní a cenově dostupné bazény. Vyberte si z naší široké nabídky modelů, ve které naleznete jak malé bazény, tak i velké bazény s konstrukcí Bestway v mnoha variantách a rozměrech. Nabízíme totiž jak bazénové sety včetně příslušenství, tak i samostatné bazénové folie. Prohlédněte si naší nabídku a pořiďte si i vy bazén Bestway na vaši zahradu.

Bazény Bestway, to jsou blíbené, kvalitní a cenově dostupné bazény. Vyberte si z naší široké nabídky modelů, ve které naleznete jak malé bazény, tak i velké bazény s konstrukcí Bestway v mnoha variantách a rozměrech. Nabízíme totiž jak bazénové sety včetně příslušenství, tak i samostatné bazénové folie. Prohlédněte si naší nabídku a pořiďte si i vy bazén Bestway na vaši zahradu.

Celý text
Řadit podle
63 produktů

Vsaďte na kombinaci dokonalé kvality a jednoduché montáže a rychlého zprovoznění. Právě to vám totiž nabídnou tyto jedinečné bazény, které plně splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. A to ať už hledáte bazén s běžnou konstrukcí, nebo dnes neméně vyhledávanou nafukovací variantu, které je co do zprovoznění ještě o výrazný kus jednodušší.

Vybírejte podle svých potřeb

V souvislosti s tím, jaké možnosti dnes bazény Bestway nabízejí, je třeba říci, že z nabídky si dnes vybere každý. A to nejenom podle typu zmíněné konstrukce, ale také podle samotné velikosti bazénu, který by měl zohledňovat nejenom prostor na vaší zahradě, ale i počet lidí, kteří budou bazén Bestway pravidelně využívat. V případě početnější rodiny rozhodně nadchnou ty průměrově největší, a to v sortimentu kruhových bazénů.

Nezapomeňte na příslušenství

Čím se ale mohou Bestway bazény také pyšnit, to není jenom bohatý výběr a špičková kvalita. Je to totiž i bohatý výběr samotného příslušenství, které vám umožní dokonalou péči o vodu, ale i ničím nerušené vodní radovánky, a tak vám bude Bestway bazén sloužit po celou letní sezonu. K tomu vám poslouží varianta s pískovou nebo kartušovou filtrací. Stačí pouze onen první krok, a to vybrat z naší nabídky model, který potřebujete, dokoupit příslušenství a už ho pouze umístit na svou zahradu.

Jak si správně vybrat bazén Bestway

Kdo by nechtěl trávit horké letní dny u svého vlastního bazénu. Aby takový zážitek byl co nejlepší, je důležité si dobře vybrat ten správný bazén, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám. Bazény Bestway jsou k tomuto účelu jistě skvělou volbou, která vám tyto krásné chvíle zprostředkuje. Jak ale vybrat ten správný typ, který bude pro vás nejlepší? K tomu je dobré si umět odpovědět alespoň na tyto základní otázky:

Jak velký nadzemní bazén Bestway potřebuji?

Bazény Bestway se vyrábějí v mnoha velikostech a tvarech. Proto je dobré vědět kolik lidí bude bazén využívat. Pokud pořizujete bazén pro vaše děti nebo vnoučata, postačí jistě nějaký menší Bestway bazén s nafukovacím lemem, který je cenově dostupný a nezabere na zahradě moc místa. Pokud si však chcete užít koupání ve více lidech najednou, zvolte větší rozměry, abyste měli dostatek komfortu.

Mám zvolit Bestway bazén s konstrukcí nebo spíše s nafukovacím lemem?

I když chybu jistě neuděláte ani s jedním z těchto typů, každý má svá vlastní specifika. Bazény Bestway s nafukovacím lemem jsou cenově dostupnější, jejich montáž je velice snadná (stačí pouze nafouknout prstenec a napustit vodou) a jsou nabízené v mnoha rozměrech i variantách. Oproti tomu Bestway bazény s konstrukcí nabízejí kromě folie také kvalitní nerezovou kovovou konstrukci, která zaručí mnohem větší pevnost a odolnost bazénu a tím i jeho delší životnost. Navíc bazény Bestway s konstrukcí jsou nabízeny ve více modelových řadách i tvarech, takže není problém si pořídit ani obdélníkový bazén Bestway.

Potřebuji bazén Bestway s filtrací nebo mi stačí pouze folie?

Pokud jste již nějaký nadzemní bazén Bestway vlastnili, možná vám bude stačit samotný bazén bez filtrace, je však třeba aby vlastnosti filtrace byly dostačující pro vámi vybranou velikost bazénu. V opačném případě si vždy pořiďte bazény Bestway s kartušovou filtrací, případně s filtrací pískovou.

www.hawaj.cz/bazeny.html


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru