-32%
Garance nej ceny
Přepravní hliníkový box pro psy 65 x 91 x 69 cm
  Masivní hliníkový přepravní box do zavazadlového prostoru auta pro bezpečný transport psů

2800 Kč
1 899 Kč
Přepravní hliníkový box pro psy se dvěma dveřmi 89 x 69 x 50 cm
  Masivní hliníkový přepravní box do zavazadlového prostoru auta pro bezpečný transport psů

3 000 Kč
Přepravní hliníkový box pro psy s přepážkou 97 x 90 x 70 cm
  Masivní hliníkový přepravní box do zavazadlového prostoru auta pro bezpečný transport psů

3 800 Kč
-37%
Garance nej ceny
Skládací rampa do auta pro psa 183 x 38 x 5 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 25.01. Objednáte dnes do 13 hod., doručíme 25.01.
3500 Kč
2 199 Kč
Potřebujete přepravit svého psa k veterináři, nebo třeba na dovolenou, či kamkoliv jinam? Pokud je to autem, jistě nechcete riskovat nebezpečí spojené s převozem takzvaně – na volno. Pro tyto účely je ideální přepravní box pro psa , který vám nabízíme. Ten je variantou, díky které si můžete být jisti, že transport vašeho čtyřnohého miláčka bude nejenom pohodlný, ale také bezproblémový a logicky i stoprocentně bezpečný. A to mimo jiné i díky kvalitním konstrukcím, ze kterých jsou námi nabízené přepravní boxy pro psa vyráběny.

Pro každou rasuNáš bohatý výběr vám umožní vybrat si takový přepravní box pro psa, který plně odpovídá vašemu plemenu i velikosti pejska. Můžete tak využívat ty jak ty s rozměry několika desítek centimetrů, tak i boxy s délkou a výškou podstatně větší. Samozřejmostí je cesta volit box s ohledem na velikost pejska, aby se v něm po celou dobu transportu cítil dobře, pohodlně a klidně. Tomu určitě přispívá i konstrukce, která zajistí nejenom dostatečný přísun vzduchu, ale i možnost pozorování okolí, kdy bude s vámi v kontaktu.

Za skvělé cenyDíky všestrannosti daných boxů a bohatých možností využití by měl přepravní boxy pro psa vlastnit každý majitel, ať už má jednoho, nebo několik pejsků. Navíc vzhledem k ceně, za které je u nás můžete pořídit, jsou investicí více než výhodnou.