Akce

Campingaz Set pro připojení PB láhve 5 - 10 kg

   regulátor - tlakový ventil, hadice, 2 spony

Skladem Hawaj – můžete mít již 20.06. Objednáte dnes do 13 hod., doručíme 20.06.
-10% 299 Kč
269 Kč
Pokud je dnes v oblasti grilů značka, která je skutečnou špičkou, potom to jsou zcela určitě grily Campingaz. Ty totiž vynikají hned několika pozitivními vlastnostmi. Tou první je zcela určitě jejich celková kvalita, a to v kombinaci s perfektními materiály, které tyto grily mají. To jim dává nádech robustnosti, a tak logicky i dlouhodobé životnosti. A to i při dlouhodobém používání, které u dané značky není problém. Tomu je každý zahradní gril Campingaz uzpůsoben.

Vyberte podle svých požadavků

Čím ale zahradní gril Campingaz dokáže také nadchnout, to je jistě variabilita možností. Z bohaté nabídky tak můžete vybrat ryze zahradní grily pro domácí použití, ale stejně tak i profesionální grily, vhodné například do restaurací. Ty se pyšní mnoha praktickými vlastnostmi, velkou grilovací plochou, ale samozřejmě i odkládacími plochami.

Zvolte i konkrétní typ

Ačkoliv zahradní grily Campingaz jsou známé především jako plynové grily, které v sobě skýtají mnoho výhod, není to jediná možnost, která existuje. Stejně tak jsou v nabídce i grily Campingaz na dřevěné uhlí. Ty tak dokážou dodat grilovaným pokrmům dokonalou chuť, ale i aroma. Navíc jsou to právě grily na dřevěné uhlí, které jsou dnes na českých zahradách tím hlavním, co převládá.