Řadit podle
11 produktů
Chováte kočičku, nebo její pořízení plánujete? Pokud ano, rozhodně nezapomínejte na to, co sama potřebuje. Jsou to primárně kočičí škrabadla, bez kterých se dnes žádná kočka a žádný chovatel neobejde. My to víme, a proto vám nabízíme široký sortiment možností, od těch nejmenších, až po ty skutečně největší, které kočce poslouží i na hraní, stejně jako k odpočinku, nebo ve chvíli kdy hledá útočiště.

Chraňte svůj byt

Důvodů, proč kočičí škrabadla pořídit je hned několik. Jedním z nich je to, že se následně nemusíte bát škrábání třeba v oblasti nábytku, stejně jako gauče a dalšího vybavení. Tím ho zaručeně ochráníte před ostrými kočičími drápky, jelikož i vaše kočka tak bude danou potřebu realizovat jenom tam, kde má být. I to je důvod, proč se investice do škrabadel vyplatí.

Proč kočičí škrabadla pořídit?

Jedním z hlavních důvodů je to, že právě škrábáním si kočky nejenom obrušují drápky, ale také je využívají k tomu, aby si označily své teritorium. I to je jeden z hlavních důvodů, proč byste je měli mít. Nezapomínejte ale i na to, že jsou škrabadla v rámci chovatelství dostupnou možností, u které se nemusíte obávat toho, že by byla jakkoliv drahá. Tedy pokud nakoupíte právě u nás, s jistotou nejnižších cen na celém trhu.

Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
15 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru