Kancelářské křeslo Hawaj „Nürburg“ - racing design (černo-šedo-bílá)
Kvalitní ekokůže  Sklopné polstrované područky   Plynulé nastavení výšky vzduchovým pístem  Funkce houpání

4 799 Kč
-43%
Garance nej ceny Doprava zdarma
Otočná kancelářská židle Hawaj černá MX Racer
  Čalouněno kombinací ekokůže a membránové tkaniny  Integrovaná opěrka hlavy  Polstrované područky

Skladem Hawaj – můžete mít již 24.01. Objednáte dnes do 13 hod., doručíme 24.01.
3999 Kč
2 299 Kč
Kancelářské křeslo Hawaj „Montreal“ - racing design (černo-červeno-bílá)
Kvalitní ekokůže  Sklopné polstrované područky   Plynulé nastavení výšky vzduchovým pístem  Funkce houpání

4 799 Kč
Potřebujete kvalitní kancelářská křesla, a to za skvělé ceny? V tom případě váš naše nabídka zaručeně uspokojí, a to ať už hledáte jakékoliv kožené kancelářské křeslo. Výprodej některých našich modelů vám totiž zajistí, že můžete získat špičkovou kvalitu, a to za skutečně minimální ceny. A to logicky vede k jedinému faktu, a to takovému, že vám kancelářské křeslo výprodej umožní získat takové, které jste si přáli, a to za zlomek jeho původní ceny.

Do kanceláře, ale i domů


A kde najdou kvalitní kancelářská křesla z naší nabídky své místo? Samozřejmě můžete je umístit třeba do vašeho domu nebo bytu, stejně tak je ale můžete umístit i do své kanceláře, nebo v nich můžete sedět za stolem ve svém obchodě. Díky své kvalitě a propracovanosti si navíc můžete být jisti tím, že i při dlouhodobém sezení budou maximálně pohodlné, bez jakýchkoliv negativních pocitů bolesti.

Kvalitní materiály za pár korun


A čím že skutečně vynikají námi nabízená křesla? Výprodej totiž umožní prodávat je za minimální ceny, a přitom si můžete být jisti jejich špičkovými materiály. A ty přinesou nejenom vysokou nosnost, pevnost a stabilitu, ale samozřejmě i dlouhou životnost. A to, i pokud na nich budete sedět déle, než je stanovená pracovní doba.