V současné době u nás probíhá výprodej kancelářských křesel.Právě teď je čas, abyste se zbavili těch nepohodlných, z kterých vás neustále bolí záda. V kancelářských křeslech z našeho sortimentu se vám bude pracovat jedna radost. Nyní u nás seženete kancelářská křesla za výjimečné akční ceny s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Hledáte levné kancelářské křeslo?


Vybavení do kanceláří není zrovna nejlevnější. Jsou ale věci, za které nemusíte platit přemrštěné částky. U nás najdete značková kancelářská křesla za skutečně příjemné výprodejové ceny. Jak je možné, že jsou levná, a přesto mají perfektní kvalitu? Všechna křesla odebíráme od našich dodavatelů ve velkém množství, a díky tomu pro vás máme přichystané zboží za tu nejlepší cenu.

Kancelářská křesla s dopravou po celé ČR zdarma!


Říkáte si, proč platit poštovné a zbytečně tak navyšovat cenu? Víme, že zákazníci dopravu neplatí rádi, a proto ji u nás vůbec nemusíte řešit. Stačí, když si vyberete kancelářské křeslo podle svých představ a my vám ho zdarma doručíme kamkoli po celé České republice. Zaplaťte pouze za to, co opravdu chcete a zbytek nechte na nás.

Vyberte barvu, kterou máte rádi


Hledáte kancelářské křeslo, které by barevně ladilo se zbytkem vaší kanceláře? Nebo máte zkrátka slabost pro konkrétní barvu? V naší nabídce pro vás máme kromě klasických tmavých křesel také židle v příjemné modré, uklidňující zelené, aktivační červené nebo decentní šedé barvě. Dodejte své kanceláři přesně to, co potřebuje. Kancelářské křeslo můžete jemně zakomponovat do interiéru, nebo z něj vytvořit dominantu celé místnosti.

Luxusní křeslo si zkrátka zasloužíte


V kancelářském křesle prosedíte 8 a více hodin každý den. Z toho důvodu vybírejte pečlivě to, na čem budete sedět. Základním předpokladem pro zdravá záda je kancelářské křeslo z kvalitního materiálu a dlouhou životností. Jak tedy vybírat? Kancelářská křesla ze syntetické kůže s čalouněním vynikají svou odolností. Jen tak je neprošoupete. Syntetická kůže navíc dodá křeslu luxusní vzhled a na první pohled je k nerozeznání od pravé kůže.

Kvalitní křeslo vám pomůže od bolesti zad


Dlouhé hodiny strávené jen sezením rozhodně neprospívají páteři. Jak to ale udělat, když vaší hlavní pracovní náplní je práce s počítačem? Kvalitní kancelářské křeslo je základním předpokladem pro prevenci bolesti zad. Křesla jsou ergonomicky nastavitelná, disponují vysokým sedákem, loketními opěrkami a podporou hlavy. Od počítače už nemusíte nikdy vstávat s rozlámanými zády a bolavou krční páteří.

Buďte originální s kancelářským křeslem v moderním racing designu


Připadá vám, že klasická kancelářská křesla už jsou nuda? Pořiďte si křeslo v originálním a sportovním racing designu. Na první pohled vypadá jako sedačka závodního automobilu. Udělejte si radost a vytvořte pocit, že každý den nesedáte na křeslo ale do závodního vozu. I u těchto designových kancelářských křeslech vám zaručujeme maximální komfort při sezení.