Nejhledanějším sortimentem v naší nabídce campingového vybavení jsou jednoznačně rodinné stany. Tyto stany jsou konstruovány pro rodiny s dětmi a jejich životnost je oproti obyčejným stanům několikanásobně větší. Výhodou těchto stanů je také výška konstrukce, kterou disponují. Rodinné stany lze velmi často rozdělit na dva menší stany a dopřát tak dětem vlastní prostor při kempování.
Vyrazit s rodinou na dovolenou je určitě lákavé. Zvláště zajímavé může být rodinné stanování. V tomto ohledu se samozřejmě není čeho bát, jelikož vám nabídneme i kvalitní rodinné stany, které zaručeně splní očekávání i těch nejnáročnějších cestovatelů. A to co do možných velikostí, tak samozřejmě do kvality, které rodinný stan samozřejmě musí také mít. Tou se zvyšuje nejenom komfort bydlení v něm, ale také jeho celková životnost i odolnost.

Vyberte si z několika velikostí

V čem jsou samozřejmě rodinné stany od těch menších rozlišené, to je především jejich velikost. V tomto ohledu se totiž mezi tento sortiment řadí stany pro 4 osoby, stany pro 5 osob, ale také ty největší, kterými jsou stany pro 6 osob. Ty už nabídnou dokonalý komfort jak početnějším rodinám, tak menším, kteří však chtějí mít dostatek místa. Stejně tak ale tyto stany na kempování nabídnou i možnosti soukromí, třeba díky oddělitelnosti ložnic.

I do náročnějších podmínek

Co námi nabízené kempinkové rodinné stany také nabízejí, to je jejich kvalita. Nemusíte se tak bát, že by jejich materiál profoukl při silném větru, nebo by propustil vodu při prudkém dešti. Dokonale tyto aspekty splňuje třeba špička na trhu stanů, a tím jsou stany Coleman, ideální i pro náročného zákazníka.

Nahoru