Rodinný stan Coleman Coastline 8 Deluxe
  Rodinný stan pro 8 osob  Hala s integrovanou podlážkou  Podlepení švů  Možnost rozdělení ložnic

11 499 Kč
Rodinný stan Coleman Galileo 5
  Rodinný stan pro 5 osob  Předsíň s integrovanou podlážkou  UV Guard ochrana  Možnost rozdělení ložnice

8 999 Kč
Stan Coleman Darwin 4+
  Pro 4 osoby  Snadná a rychlá stavba  Předsíň s podlážkou  Podlepení švů  Kvalitní zpracování  UV Guard ochrana

3 699 Kč
Stan s tunelem 525 x 410 x 215 cm pro 6 osob (2 kabiny)
  2 kabiny  rozměr základny 525 x 410 x 215  vodní sloupec 5000 mm

7 700 Kč
Stan s tunelem 620 x 405 x 220 cm pro 4 osoby
  s možností oddělit 2 kabiny  rozměr základny 620 x 405 x 220  vodní sloupec 3000 mm

6 900 Kč
Vyrazit s rodinou na dovolenou je určitě lákavé. Zvláště zajímavé může být rodinné stanování. V tomto ohledu se samozřejmě není čeho bát, jelikož vám nabídneme i kvalitní rodinné stany, které zaručeně splní očekávání i těch nejnáročnějších cestovatelů. A to co do možných velikostí, tak samozřejmě do kvality, které rodinný stan samozřejmě musí také mít. Tou se zvyšuje nejenom komfort bydlení v něm, ale také jeho celková životnost i odolnost.

Vyberte si z několika velikostí


V čem jsou samozřejmě rodinné stany od těch menších rozlišené, to je především jejich velikost. V tomto ohledu se totiž mezi tento sortiment řadí stany pro 4 osoby, stany pro 5 osob, ale také ty největší, kterými jsou stany pro 6 osob. Ty už nabídnou dokonalý komfort jak početnějším rodinám, tak menším, kteří však chtějí mít dostatek místa. Stejně tak ale tyto stany na kempování nabídnou i možnosti soukromí, třeba díky oddělitelnosti ložnic.

I do náročnějších podmínek


Co námi nabízené kempinkové rodinné stany také nabízejí, to je jejich kvalita. Nemusíte se tak bát, že by jejich materiál profoukl při silném větru, nebo by propustil vodu při prudkém dešti. Dokonale tyto aspekty splňuje třeba špička na trhu stanů, a tím jsou stany Coleman, ideální i pro náročného zákazníka.