Vyrazit na dovolenou lze dnes na různá místa. Co má však stále své velké kouzlo, to je zaručeně stan a dovolená pod stanem. V tomto ohledu by samozřejmě mělo být prioritou, aby stan splňoval požadavky na svou kvalitu. Měl by tak perfektně odolat dešti, ale stejně tak by měl bez problémů odolat také silnějšímu větru. Všechny takové stany vám samozřejmě v naší nabídce nabízíme. Dalším důležitým kritériem je poté jeho velikost.

Ideální, pokud cestujete ve dvou


Samozřejmě vyrážíme-li pod stan, tak jenom málokdy sami. Nejčastěji potom v páru, a tak ideální volbou jsou stany pro dvě osoby. Ty vám nabízíme hned v několika provedeních, přičemž pokud si můžete být něčím jisti, tak celkovou kvalitou, ale i příjemnou velikostí. Ačkoliv se jedná o stan pro dvě osoby, bez problémů se v něm vyspíte, a také v něm uchováte všechna svá zavazadla.

Jednoduché postavení, i sbalení


Čím se však stany pro dva mohou také pyšnit, to je celkově snadné a rychlé postavení, díky propracovaným technologiím a variantám. Stejně tak rychlé je i složení a zabalení. Skoro stejně rychle jako stan samorozkládací. Můžete si navíc být jisti, že stan pro dva zabere ve složeném stavu i minimum místa, a také minimálně váží. Ideální volba i pro několikadenní túry, kde každý den spíte skutečně někde jinde.