Garance nej ceny

Stan s tunelem 525 x 410 x 215 cm pro 6 osob (2 kabiny)

  2 kabiny  rozměr základny 525 x 410 x 215  vodní sloupec 5000 mm

Skladem Hawaj – můžete mít již 23.04. Objednáte dnes do 13 hod., doručíme 23.04.
-20% 8000 Kč
6 399 Kč
Vyrážíte-li na dovolenou pod stan, rozhodně to neznamená, že stany potřebujete pro každou dvojicí. Právě naopak. Skvělé řešení nejenom pro partu přátel, ale také pro početnější rodiny nabídnou stany pro 6 osob. Ty potěší svou velikostí, ale přitom i svou lehkostí a celkovou skladností. Ideální volba, ať už vyrážíte kamkoliv a máte v plánu několikrát změnit místo vašeho táboření.

Kvalitní materiál je samozřejmostí


I přesto, že se stan pro 6 osob pyšní svou lehkostí, neznamená to, že by kvalita materiálu nesplnila náročné standardy. V tomto směru dokáže perfektně zastavit déšť, ale i větší vítr. Zkrátka patří mezi kvalitní rodinné stany, které splní očekávání i těch nejnáročnějších majitelů. Mnohé z námi nabízených variant také umožní i variabilní úpravy pro možnost vytvoření předsíně na zavazadla, nebo oddělení ložnic pro více soukromí. Můžete tím vytvořit stan pro 4 osoby s předsíní nebo dva menší stany pro 3 osoby.

Snadná stavba je samozřejmostí


I když stany pro šest osob nabídnou dostatek prostoru a dostatečnou velikost, nejsou nijak náročné na samotnou stavbu. Díky propracovaným mechanismům a systémům je stan pro šest osob během chvíle postaven a pevně ukotven běžnými kolíky. Stejně snadno ho lze samozřejmě také složit a připravit k transportu, v případě několikadenního pěšího, nebo třeba i cyklistického výletu.