Velké stany jsou obvyklé ve velkých kempech z důvodu jejich složité stavby. Tyto stany mají velmi pevnou konstrukci a jsou konstruovány pro rodiny s dětmi a především na dlouhodobé kempování. Tyto stany pro 6 osob ochrání celou vaší rodinu před nepřízní počasí a velmi často můžete v těchto stanech rozdělit ložnice. Přesvědčte se sami, jaké pohodlí mohou tyto stany nabídnout.
Vyrážíte-li na dovolenou pod stan, rozhodně to neznamená, že stany potřebujete pro každou dvojicí. Právě naopak. Skvělé řešení nejenom pro partu přátel, ale také pro početnější rodiny nabídnou stany pro 6 osob. Ty potěší svou velikostí, ale přitom i svou lehkostí a celkovou skladností. Ideální volba, ať už vyrážíte kamkoliv a máte v plánu několikrát změnit místo vašeho táboření.

Kvalitní materiál je samozřejmostí

I přesto, že se stan pro 6 osob pyšní svou lehkostí, neznamená to, že by kvalita materiálu nesplnila náročné standardy. Naleznete tak kvalitní stany i doplňky od prověřených výrobců.. V tomto směru dokáže perfektně zastavit déšť, ale i větší vítr. Zkrátka patří mezi kvalitní rodinné stany, které splní očekávání i těch nejnáročnějších majitelů. Mnohé z námi nabízených variant také umožní i variabilní úpravy pro možnost vytvoření předsíně na zavazadla, nebo oddělení ložnic pro více soukromí. Můžete tím vytvořit stan pro 4 osoby s předsíní nebo dva menší stany pro 3 osoby.

Snadná stavba je samozřejmostí

I když stany pro šest osob nabídnou dostatek prostoru a dostatečnou velikost, nejsou nijak náročné na samotnou stavbu. Díky propracovaným mechanismům a systémům je stan pro šest osob během chvíle postaven a pevně ukotven běžnými kolíky. Stejně snadno ho lze samozřejmě také složit a připravit k transportu, v případě několikadenního pěšího, nebo třeba i cyklistického výletu.

Nahoru