Právě teď je ideální čas na koupi nového stanu. V létě je skvělou volbou pro trávení volného času s rodinou právě kemping. Kempingové stany v naší rozsáhle nabídce uspokojí každého. Rodinné stany nebo stany pro dvě či tři osoby. V naší nabídce naleznete vše, po čem jen toužíte a uděláte radost sobě, ale především celé vaší rodině. Podívejte se na naší nabídku a přesvědčte se sami.
Chystáte se na dovolenou pod stan, nebo pouze na pár dní do přírody? Bez čeho se stoprocentně neobejdete, to jsou kempingové stany. Máte-li totiž starý, a již téměř nepoužitelný stan, je ideální čas na jeho výměnu. Námi nabízené stany na kempování vás totiž rozhodně nadchnou. A to jak velikostním provedením, tak i celkovou kvalitou, ale v neposlední řadě také svou příznivou cenou.

Vyberte si velikost a dispoziční vlastnosti

Co při výběru stanu hraje tu největší roli, to je jistě velikost. Na tu byste měli klást důraz ve chvíli, kdy hledáte kvalitní kempinkový stan. Naprostým základem jsou jistě stany pro 2 osoby. Rozhodně ale na trhu nejsou jedinou možností, jelikož i pár může vsadit na stany pro 3 osoby, a dopřát si tak více místa. Těm nejnáročnějším cestovatelům, ideálně rodinách, potom přijdou vhod kempingové stany pro 5 osob, nebo stany pro 6 osob. Vybírat ten správný stan je tedy skutečně z čeho.

Důležitou roli hraje kvalita

Máme-li z hlediska velikosti jasno, je jasné, že stany by měli splňovat i požadavky z hlediska kvality. V tomto ohledu vám kromě jiného nabízíme i prestižní stany Coleman, které jsou považovány za skutečnou špičku tohoto sortimentu a jeho doplňků. Dokonale vás tak mohou ochránit před deštěm, ale stejně tak i před silným větrem či jinými rozmary počasí.

Nahoru