Akce Doprava zdarma

Coleman Square Camp Table

  Čtvercový skládací kempingový stolek  Prostorný a maximálně stabilní  Antimikrobiální povrch

Skladem Hawaj – můžete mít již 24.07. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 24.07.
-20% 2199 Kč
1 759 Kč
Pobyt v přírodě nemusí nutně znamenat nepohodlí a nepříjemný komfort. Právě naopak. Pokud si dovolenou pod stanem chcete co nejvíce užít, nezapomínejte na různé doplňky, bez kterých se neobejdete. Mezi ty zaručeně patří campingový stolek, který tak může být součástí vaše stanu. Umožní vám snadno a pohodlně uvařit jídlo, ale stejně na něm můžete i stolovat, nebo ho využít k hraní společenských her. Zkrátka s ním bude vaše dovolená skutečně bez jakýchkoliv problémů.

Dle čeho vybrat?

Základe je samozřejmě jeho velikost, která by měla odpovídat tomu, kolik lidí ho vlastně bude využívat. Stejně tak je vhodné volit i campingový skládací stolek, který umožní pohodlný transport a samozřejmě i velmi dobrou skladnost, ať už ho umístíte kamkoliv. S tím poté souvisí také lehkost, která patří také mezi jeden důležitý parametr, jaký by měl ten správný campingový stolek mít.

Vyberte si z naší nabídky

A pokud i vy hledáte kvalitu kombinovanou hlavně s příznivou cenou, potom věřte, že náš nabízený campingový stolek vás zaručeně nezklame. A to ať už si vyberete jakýkoliv tip. Vždy si budete jisti nejenom kvalitou materiálu a celkového zpracování, ale i maximální stabilitou a také všestranností. Na vaši dovolenou zkrátka správná volba.