Jste-li nadšenými milovníky campingu a rádi si dopřejete pohodlí i při této odpočinkové činnosti, pak je pro vás jasnou volbou nafukovací matrace do stanu. Tento velmi oblíbený sortiment campingového zboží promění váš stan v soukromý hotel a vy si tak můžete dopřát ničím nerušené pohodlí v nádherné přírodě naší republiky nebo za jejími hranicemi.
Za kempováním, na čundr, nebo třeba festival vyráží čas od času každý z nás. Kromě toho, že se neobejdeme bez stanů, jsou vhodnou volbou i nafukovací matrace. Ty tak poskytnou dokonalý a pohodlný spánek kdykoliv a kdekoliv. V tomto ohledu jsou nafukovací matrace do stanu skvělou volbou nejenom pro pohodlí, ale i pokud chceme odizolovat případnou studenou podlážku našeho rodinného stanu, která taktéž není nic příjemného.

Snadné nafouknutí je samozřejmostí

Čím ale matrace do stanu kromě svého pohodlí nadchne také, to je také nafouknutí. Stačí nožní pumpa a za pár minut je kompletně hotovo. Velmi pohodlně ale mohou být matrace zase vyfouknuty a sbaleny. Díky tomu zaberou minimum místa, a tak se vždy pohodlně vejdou do každého batohu. Navíc potěší i minimální váhou. Na kempování tedy rozhodně velmi dobrá volba.

Vyberte si z různých velikostí

Čím ale může nafukovací matrace do stanu také nadchnout, to je nejenom kvalita, ale i různé varianty co do velikostí. Můžete tak vsadit na variantu pro jednoho, můžete zvolit nafukovací matrace pro dva, stejně tak se zaměřit i na samotnou výšku, která logicky zvýší vaše pohodlí. A po jejím prvním použití i vy zaručeně zapomenete na karimatky a bude vám jasné, že matrace do stanu je ta nejpohodlnější možnost, jak perfektně přečkat noc ve stanu.

Nahoru