Každý kdo našel oblibu v kempování, tak si rád dopřeje pohodlí po náročném dni plném dřiny. Právě pro tyto naše zákazníky jsme připravili stany pro 3 osoby. Samozřejmě se do stanu pro 3 osoby vejdou opravdu 3 osoby, ale většina našich zákazníků si dopřává volného místa a tyto stany využívá pro sebe a svou drahou polovičku. Zvažte i vy nákup tohoto stanu pro 3 osoby a rozhodně budete spokojeni.
Vyrazit kamkoliv pod stan dnes rozhodně není nic složitého. Zvláště, pokud si potrpíte na velmi kvalitní stany, které vám jsme schopni nabídnout. Cestujete-li ve třech lidech, nebo chcete mít ve dvou opravdu pohodlí, jsou stany pro 3 osoby ideální volbou pro vás. A to ať už si vyberete jakýkoliv model, a to například včetně předsíně, nebo i bez ní. Ve všech případech si můžete být jisti tím, že stany pro tři osoby splní vaše požadavky.

Nízká hmotnost, ale i vysoká kvalita

Čím se námi prodávaný konkrétní stan pro 3 osoby může pyšnit, to jsou jistě vlastnosti. Díky nim je stan odolný proti větru, ale stejně tak vynikne i nepromokavým materiálem s podlepenými švy. Samozřejmostí, kterou stany pro 3 osoby také nadchnou, to je i nízká hmotnost. Jsou tak ideální volbou v případě, kdy vyrážíte například na čundr, nebo několikadenní výlet. A máme-li být konkrétní, dobrou volbou je určitě v tomto ohledu stan Coleman.

Snadné sestavení i rozložení je samozřejmostí

Pozitiva, které nabízejí campingové stany, ale rozhodně nekončí u jejich kvality. Samozřejmostí je i možnost jejich rychlého postavení, tedy takzvaného rozbití. Stejně tak rychle lze stan také sbalit. Samozřejmě obojí bez jakýchkoliv nutných pomůcek.

Nahoru