Kde nejlevněji nakoupit kvalitní a prověřené stany? Jednoznačně v našem internetovém obchodě. Nabízíme levné stany ve výprodeji. Akční ceny stanů ovšem nejsou jediným pozitivem naší nabídky. V nabídce máme kvalitní stany renomovaných značek Husky anebo Coleman. Máme stany pro 2 osoby, stany pro 3 osoby, stany pro 4 osoby anebo i rodinné stany ve slevě.
Spaní pod stanem má rozhodně své neopakovatelné kouzlo. Pokud i milujete tuto možnost a váš stávající stan již dosluhuje, tak je ideální doba pro koupi nového. Pokud hledáte kvalitu spojenou s velmi
Získáte totiž možnost pořídit si opravdu špičkové modely od známých výrobců za ceny, které jsou i zlomkem těch původních. Ať už tedy plánujete vyrazit kamkoliv, ani jeden z našich stanů vás nezklame a je jedno, jestli vyrážíme campovat na tábor, na hory anebo jen na dovolenou.

Pro jednotlivce, dvojce, čtveřice, ale i rodiny

Rozhodně se nebojte, že bychom však výprodejové stany měly pouze v počtu několika kusů. Právě naopak. Můžete tak vybírat stan pro vás samotné či stany pro dvě osoby, pro čtyři osoby, ale stejně tak i varianty určenou pro celou rodinu.
To vše navíc si můžete filtrovat podle celé řady parametrů, jakými je třeba váha konstrukce, ale také skladnost nebo rychlost samotného sestavení.

Na co se při výběru zaměřit?

Že vás levné stany svou kvalitou nezklamou, to jsme již zmínili. Ostatně stačí se podívat na jejich parametry. Mezi ty hlavní, podle kterých byste měli vybírat, rozhodně patří nepromokavost, ale stejně tak i odolnost vůči vysokému větru anebo také kvalitu podlážky stanu.
Kvalitní stany jsou vyrobeny z PVC a především stabilních a větru odolných ocelových tyčí, které velmi snadno odolají dešti, větru nebo častému balení samotného stanu. Vybírejte stany od renomovaných značek a ušetříte si spoustu financí, ale také nervů.

Pro jaké výpravy se hodí stan?

Kde stan využijete je jen na vás. Pokud jste nadšencem do kempování nebo vodáctví je pro vás jasnou volbou značka Husky nebo Coleman. Jedná se o velmi kvalitní stany, které vás nadchnou svou jednoduchostí a často také velmi nízkou váhou.
Pokud stan využijete například na letních festivalech, i pro vás se v naší nabídce najde ledacos, co lze použít pro tyto chvíle s přáteli a skvělou atmosféru. Rozhodně také oceníte samonafukovací karimatky , které lze jednoduše složit do cestovního batohu a během chvíle si tak dopřát posezení kdekoliv v areálu festivalu či u vašeho stanu.

Nahoru