Osvěžení a relax je zapotřebí i u těch nejmenších členů našich rodin. Právě proto přinášíme dětské bazény, které zaručeně nadchnou všechny malé děti a jistě je ocení všichni rodiče. Výhodou těchto malých bazénů je jednoznačně jejich rychlá a jednoduchá montáž. Díky tomu můžete jednoduše přenášet tyto dětské bazény kamkoliv vás jen napadne a dopřát tak osvěžení vašem dítku kdekoliv.
+ Dárek zdarma
Bazén Intex Easy Set 1,83 x 0,51 m
Doprava zdarma Akce

Bazén Intex Easy Set 1,83 x 0,51 m | bez filtrace Intex Easy Set 1,83 x 0,51 m bez filtrace

Bazén s nafukovacím lemem o objemu vody 880 l při 80% napuštění. Balení neobsahuje filtraci ani příslušenství.
Skladem – můžete mít 02.06.
Objednáte do pondělí do 14 hod., doručíme 02.06.
999 Kč -35 %
649 Kč
Pro registrované: 549 Kč
Zvýhodněná cena pro zákazníky s registrací. Zaregistrovat
Nejenom dospělí si chtějí užít dokonalou možnost koupání v domácím bazénu. Vodu totiž milují také děti, pro které jsou letní vodní radovánky jednou z nejoblíbenějších činností. I jim samozřejmě můžete snadno vyhovět, pokud vyberete dětský bazénz naší nabídky. Ta vás rozhodně zaujme svou rozsáhlostí, jelikož lze vsadit na varianty, které vás zaručeně okouzlí. A to nejenom svými různými velikostmi, ale hlavně svými zajímavými tvary, které se rozhodně budou líbit i vašemu dítěti. A to ať už jde o tvar velryby, nebo třeba muchomůrky.

Snadné a rychlé použití

Je jasné, že dětské bazény nemusíte nijak složitě stavět, jelikož základem je konstrukce, kterou stačí pouze nafouknout. Ideálně kompresorem, popřípadě nožní pumpou. Poté už stačí dětský bazén jenom napustit vodou a je připraven ke koupání a k radovánkám vašeho dítěte, a to od nejmenšího věku. Je totiž na vás, kolik vody mu dopřejete.

Kvalitní materiály jsou samozřejmostí

Nejenom zajímavé konstrukce, ale samozřejmě i kvalitní materiály jsou důvodem, proč vsadit právě na tuto variantu. Nejenom že jsou stoprocentně zdravotně nezávadné, ale zároveň vás dětské bazény uchvátí svou celkovou kvalitou, a tedy i odolností a vysokou životností, která je rozhodně důležitá.

Nahoru