Když pod stan, tak ideálně s celou rodinou. V tomto případě vám pohodlně stačí oblíbené stany pro 4 osoby, které vám nabízíme, a to hned v několika provedeních a několika variantách. Díky nim tak můžete bez problémů vybrat konkrétní stan, který nabídne dokonalý prostor pro trávení třeba vaší dovolené v kempu, kde se stan pro 4 osoby stane po celý termín jediným, ale samozřejmě kvalitním útočištěm i před nepřízní počasí.

Špičkové materiály jsou zárukou vynikajících vlastností


Samotný stan pro čtyři osoby by měl logicky splňovat i několik kvalitativních vlastností. Všechny, které vám v tomto směru nabízíme tak mají materiál, který vyniká nejenom nepromokavostí, ale třeba také odolností proti větru. To vše s možností zvolit například tunelový stan, nebo standardní rodinný stan, včetně předsíní, nebo s možností rozdělení celé plochy na dvě ložnice.

Snadný na manipulaci i přenos


Ačkoliv jsou stany pro čtyři osoby známé hlavně svou velikostí, po jejich zabalení rozhodně nepoznáte, že se jedná o stan větších rozměrů. To s sebou přináší pozitiva v případě přenosů na další kempovací místa. Vhod ale přijde i nízká hmotnost, kterou může díky moderním technologiím rodinný stan mít. Přidejte ještě snadnou možnost postavení a rozložení, a je jasné, že je nejlepší možnou volbou. Pokud by jste hledali menší stan pro 3 osoby, klikněte sem.