Hitem posledních let je jednoznačně samorozkládací stan. Je vhodným doplňkem pro každého, kdo nevydrží dlouho na jednom místě a se svým batohem rád cestuje nejen po krásách našeho území. Jejich instalace je rychlá, trvá max. 10 sekund a vše je připraveno. Stany z kategorie samorozkládacích jsou konstruovány jako malé skladné stany, které snadno sbalíte do batohu či na kolo, loď.
Postavit stan může být pro někoho poměrně zdlouhavá a náročná činnost. Ne však nezbytně, jelikož u nás si lze zakoupit i takzvané samorozkládací stany, které mají oproti standardním konstrukcím řadu výhod. Tou hlavní je samozřejmě to, že samorozkládací stan může stát za pouhé tři vteřiny po rozbalení. Poté už ho stačí ukotvit kolíky a je připraven k perfektnímu bydlení. Ideální volba, pokud hledáte stan na kempování, se kterým je celý proces stavby doslova bez práce. A podobně je tomu i naopak.

Zvolte z několika variant

Velkou výhodou, které může samorozbalovací stan přinést je i to, že vám ho nabízíme hned v několika variantách, a to v provedení pro dvě osoby. Čím vás samozřejmě také nadchne, to je jeho celková kvalita. Není tak třeba bát se deště, ale také větru, jelikož to vše dokáže kvalitní materiál zadržet. I proto mohou být samorozbalovací stany vhodné do náročnějších podmínek, či pro náročnější zákazníky.

Skladnost je samozřejmostí

Ačkoliv stan ve svém principu převážíte téměř postavený, není třeba bát se toho, že by zabíral jakkoliv velké místo. Právě naopak. Složený je do plochého kruhového tvaru, a tak lze tento stan pohodlně převážet v autě, na batohu, nebo ho přenášet i v ruce. A to kdykoliv, kdy hledáte kvalitní campingové stany, u kterých nechcete trávit desítky minut stavěním.

Nahoru