Stránky: 12
Bazény Intex dnes patří mezi jednu z nejjednodušších variant na zprovoznění. Je to dáno hlavně konstrukcí, které tyto zahradní bazény mají. Na rozdíl od ostatních modelů se totiž tento zahradní bazén může pyšnit tím, že má nafukovací lem. Ten poté stačí naplnit vzduchem a dále už tento nadzemní bazén snadno napouštět vodou. Díky tomu dostane svůj potřebný tvar, a to bez jakýchkoliv dalších dodatečných konstrukcí.

Nejenom kulatý, ale i obdélníkový

Ačkoliv jsou dané zahradní bazény Intex natolik jednoduché na zprovoznění, rozhodně to neznamená, že by nebyly jakkoliv kvalitní. Právě naopak. Navíc zahradní bazén Intex nabídne hned dvě varianty, a to jak kruhový bazén, tak samozřejmě i obdélníkový bazén. Obě verze tak vyjdou vstříc požadavkům vás jako zákazníků, a to například z hlediska potřebného místa na vaší zahradě.

Ušetřete na výhodném setu

Bazén Intex stejně jako ostatní typy logicky vyžaduje i filtraci a další bazénové příslušenství. I to samozřejmě existuje v mnoha provedeních, ale ideální volbou jak ušetřit je kompletní set. Tedy možnost pořídit si zahradní bazény Intex s filtrací, ale například i s plachtou, nebo také s praktickými schůdky. Ideální možnost, jak se začít koupat ihned po napuštění.