Základním rozměrem v kategorii bazénů je jednoznačně rozměr 366 cm. Jedná se o velmi oblíbenou variantu bazénů, který na vaší zahradě zaručeně sklidí úspěch. Bazén 366 cm je výbornou volbou pro horké letní dny a vy si tak můžete kdykoliv dopřát vaší chvilku relaxace a osvěžení. Letní dny nikdy nebyly příjemnější než s bazény z naší nabídky. Přesvědčte se sami.
Hledáte-li bazén průměrné velikosti, je právě nabídka této kategorie jako stvořená pro vaše potřeby. V ní se totiž nacházejí bazény o průměru 366 centimetrů, které jsou ideální i pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít příjemných letních radovánek. Díky své velikosti však lze takový zahradní bazén pohodlně umístit i na méně prostornou zahradu, kde samozřejmě nezabere nijak zvlášť velké místo. A to proto, že se jedná o bazén s průměrem 3,66 metrů, tedy necelé 4 metry.

Kvalita vás ohromí

Čím jsou ale námi prodávané nadzemní bazény typické, to je rozhodně jejich kvalita. A to ať už se jedná o bazény Intex, nebo bazény Bestway. Oba typy samozřejmě mají něco do sebe a vynikají z hlediska použitelnosti, ale i kvality a odolnosti. A tak stačí sáhnout po jednom z nich, ten zprovoznit a už si užívat dokonalých radostí při každém slunečním dnu. A to je důvod, proč dané zahradní bazény koupit.

Ideální i pro náročné zákazníky

Vybíráte-li vhodný bazén na zahradu, rozhodně nebudete v tomto ohledu zklamáni, jelikož podobné velikosti patří mezi standard. A tak si už stačí vybrat pouze konkrétní typ dle jeho provedení nebo použití, a následně už vám nic nebrání v tom, jak na vlastní kůži vyzkoušet jeho skutečnou kvalitu, kterou zaručujeme.