Pokud hledáte moderní a kvalitní variantu nadzemního bazénu, rozhodně se podívejte na fóliové bazény. Tyto bazény jsou v naší nabídce velice oblíbené. Jedná se především o jejich přiznivou cenu, ale také o jejich kvalitní provedení. Výběr v naší nabídce je opravdu velmi široký. Vybírejte z řady rozměrů či provedení a dopřejte si ten pravý fóliový bazén za velmi příznivou cenu.
Stránky: 1234
Bazén jako takový může být vyroben z celé řady materiálů. Pokud ale hledáte kvalitu, ale zároveň také nízkou cenu, potom věřte, že nejlepší variantou jsou dnes hojně využívané foliové bazény. I ty jsou součástí naší široké nabídky. Poznáte je podle toho, že na jejich vnitřní straně je právě folie, která drží vodu na svém místě. V kombinaci s kvalitní a pevnou konstrukcí je tento typ bazénu jistotou, která uspokojí i náročnější zákazníky.

V čem foliové bazény vynikají?

Jsou kombinací hlavně nízké ceny, ale přesto vysoké kvality. Tu má na svědomí právě použitá folie, která je vyráběná moderními postupy, díky čemuž je lehká, ale přesto velmi pevná a odolná. Díky tomu nabídne jistoty spojené s dlouhou životností, ale také barevnou stálostí, nebo odolností proti jakékoliv chemii, kterou bazén čistíte. Stejně tak jí nevadí ani vysoké teploty, ale stejně tak i teploty pod bodem mrazu. To vše jsou důvody, proč fóliové bazény zvolit.

Různé velikosti, i balení

Že je v tomto segmentu skutečně z čeho vybírat, o tom vás přesvědčí i naše nabídka. Můžete si tak vybrat třeba jeden z nejmenších bazénů, prodávaných samostatně. Stejně tak existují fóliové bazény v několikametrovém průměru s kompletním příslušenstvím, které vám zajistí čistotu, ale třeba i dobrou teplotu vody ihned po montáži.