Umístit bazén na naši zahradu je skutečně otázkou několika desítek minut, až hodin. Hlavně záleží na samotné konstrukci, jakou bazén nabídne. Vždy bychom ale měli dodržet postup stanovený výrobcem, který předepisuje i takzvané podložky pod bazén. Ty dnes nejsou nijak závratnou investicí, a jak dokazuje naše nabídka, lze je pořídit v celé řadě variant a možností, které velikosti, ale samozřejmě i tvaru vašeho bazénu budou plně vyhovovat. Při montáže ji pouze umístíte pod konstrukci bazénu, a je hotovo.

Proč je používat?

Logicky se nabízí otázka, proč vlastně podložky pod bazén používat. V tomto směru je hned několik důvodů. Tím hlavním samozřejmě je, že podložka pod bazén dokáže ochránit spodní plochu bazénu od případných ostrých kamenů a tak zamezí případnému poškození spodní části. Stejně tak ale přinese mnohem pohodlnější pohyb, kdy budeme šlapat po měkké vrstvě. Další důležitou vlastností, kterou podložka také přináší, je izolace. Díky ní můžeme udržet vodu v bazénu i déle teplou.

Pro jakýkoliv bazén

Jak jsme již zmínili, máme tento sortiment k dispozici pro jakýkoliv typ a velikost bazénů. Nezapomeňte tedy při vašem nákupu přidat i tuto variantu, jelikož podložky pod bazén jsou dnes skutečně téměř nezbytností.