Jedinečná kombinace špičkového bazénu a také špičkové filtrace. To jsou nadzemní bazény Intex s kartušovou filtrací. Čím je bazén Intex charakteristický konkrétně, to není pouze jeho vysoká kvalita, ale je to i jeho provedení. Jedná se i bazén, který je nejjednodušší na samotnou instalaci. Dané nadzemní bazény totiž stačí po obvodu napustit vzduchem, a dále již jenom napustit vodou. Tím zahradní bazény Intex dostanou takový tvar, jaký mají mít.

Filtrace je základ

Bez čeho se ale žádné bazény neobejdou, to je filtrace. Velmi dobrou volbou je základní kartušová filtrace, která je nenáročná na údržbu a má velmi dobré výsledky co do čistoty vody. I proto jsou bazény s kartušovou filtrací velmi doporučovány, a to napříč bazénovým trhem. Vhodná je navíc pro jakékoliv nadzemní bazény, bazény Intex nevyjímaje.

Vsaďte na výhodný set

Výhodou daného setu, kdy lze získat bazén Intex s kartušovou filtrací není jenom zvýhodněná cena, ale i pozitivum v tom ohledu, že nemusíte dále filtraci shánět. Daná kartušová filtrace bude samozřejmě plně kompatibilní s bazénem i jeho velikostí, a tak bude jakékoliv čištění vody v bazénu naprostou hračkou. Ideální volba pro každého, kdo hledá bazén v kompletním setu, díky kterému si ulehčí starosti.