x

🚚 Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1499 Kč 🚚

🚚 Doprava zdarma od 1499 Kč 🚚

Řadit podle
15 produktů
Máte zahradu, na které pracujete, odpočíváte, nebo si užíváte radovánek v bazénu? Ať už je to jakkoliv, pamatujte na to, že se vám bude dokonale hodit i venkovní solární sprcha. Tedy ideální pomocník ve chvíli, kdy se budete chtít osvěžit, nebo kdy budete potřebovat čistou a příjemně ohřátou vodu. Stačí si jenom vybrat některou z námi nabízených variant.

Dnes najde venkovní solární sprcha široké možnosti uplatnění

Proč si solární sprchu pořídit? Můžete se pod ní osvěžit kterýkoliv den, můžete se pod ní opláchnout před vstupem do bazénu, stejně jako vás umyje po náročné práci. Jednoduše ji stačí buď umístit, stejně jako pověsit na požadované místo. To vše třeba po celou dobu léta, kdy do ní stačí jenom doplňovat vodu. Stejně tak nabízíme varianty, kdy ani to není nutné, jelikož ji stačí napojit třeba na zahradní hadici.

Ohřev vody je zdarma Námi nabízená venkovní solární sprcha má jeden velký unikát, který je spojený s tím, že vaši vodu dokáže ohřát zcela zdarma. Nemusíte tak vyhazovat peníze za elektrické a jiné ohřevy. Využita je jenom síla slunce, které i vám dokáže ukázat, jak dobře vodu ohřeje, abyste se nemuseli sprchovat jenom ledovou. Vyberte si možnost, která vám bude nejvíce vyhovovat.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
14 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru