Pořádáte párty a rádi byste udělali dojem na své přátele? S našimi výčepními zařízení na pivo je to snadné. Objednejte sudy, my vám dodáme výčepní zařízení. Instalace tohoto výčepního zařízení je velmi jednoduchá a v naší nabídce naleznete výčepní zařízení na veškeré sudy z různých koutů naší republiky. Nemusíte už chladit pivo v lahvích. Díky našim výčepním zařízením pijte studené točené pivo celou párty.
Točené pivo není nutné pít jenom v restauracích, ale můžeme si ho dopřát také doma. A to velmi snadno, jelikož si stačí pořídit kvalitní výčepní zařízení na pivo. Díky němu stačí narazit jakýkoliv sud, zařízení zapojit do elektřiny, a už si natočit první, a poté další kousek. To vše samozřejmě velmi jednoduše, a to kdykoliv a kdekoliv, jelikož díky malým rozměrům je výčepní zařízení na pivo přenosné.

Ideálně včetně kompresoru

Nejenom, že vám výčepní zařízení na pivo umožní natočit pivo studené, ale většina modelů dnes obsahuje i zabudovaný kompresor. Není tak třeba řešit nutný tlak v sudu, jelikož i o něho se dané zařízení postará, a to samozřejmě zcela automaticky. Takto tlak drží až do posledního vytočeného piva.

Vybírejte dle vašich požadavků

Díky mnoha variantám tak můžete bez problému zvolit přesně takovou, která vám nejvíce vyhovuje. Současná výčepní zařízení s chlazením mohou být určena jak na akce, kde je uchladit okolo 20 – 30 piv za hodinu, ale stejně tak existují i modely, které zvládnou několikanásobně více. Taková výčepní zařízení na pivo už mohou být bez problémů využívána i na akcích s velkým počtem vašich návštěvníků. A ti si tak budou moci vychutnat lahodnost a chuť točeného piva z vašeho výčepu.

Nahoru