Výprodejové pivní sety z naší nabídky jsou tím pravým, co nesmí chybět na žádné zahradní párty. Můžete tak usadit všechny své hosty a přátele na jedno místo a dopřát jim tak pohodlí a neopakovatelnou atmosféru. Pivní sety z naší nabídky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jejich instalace je rychlá a snadná. Vy tak můžete pivní sety používat stále znovu a znovu.
Akce

Noha lavicová sklápěcí pro pivní set

  1 kus v balení  Rozměry 42,5 x 23,5 cm  Materiál: lakovaný kov  Zelená barva

Skladem Hawaj – můžete mít již 22.10. Objednáte zítra do 13 hod., doručíme 22.10.
-31% 260 Kč
179 Kč
Nejenom na akce o tisících lidech, ale i na akce menších společností – jako jsou třeba rodinné oslavy. Všude tam se hodí dnes oblíbená volba sezení, kterou jsou pivní sety. Výprodej navíc umožní získat tento sortiment za skutečný zlomek jejich ceny, což je další plus a další důvod, proč ho vybrat. I vy si tak prohlédněte aktuálně dostupné možnosti za ceny, které vás zcela určitě zaujmou. Patří totiž mezi jedny z nejnižších na našem trhu.

Široká škála velikostí, i dobrá skladová dostupnost

Ačkoliv pivní sety výprodej může u jiných prodejců probíhat krátce a v rámci omezeného množství, u nás máte vždy z čeho vybírat. Stačí tedy projít jednotlivé velikostní varianty a vybrat takové, které budou charakteru vaší akce plně odpovídat. A to ať už chcete jenom posezení na vaši zahradu při grilování či zahradní párty, nebo pokud máte restaurační zahrádku a chcete vyměnit aktuální možnosti, které se stávají nepohodlnými.

Jednoduché, ale oblíbené řešení

Pivní sety a jejich výprodej vás určitě nadchne nejenom cenami a výběrem, ale také tím, jak oblíbená tato varianta je. Nabídne totiž lidem nejenom možnost pohodlně sedět, ale mít k dispozici také stůl. Vy poté oceníte i celkovou mobilitu tohoto řešení, ale i neméně důležitou vlastnost, a tou je skladnost.