Jedny z nejmenších bazénů na našem trhu. Tak přesně to jsou nadzemní bazény o průměru 244 centimetrů. Takové patří mezi ideální zahradní bazén, kde není tolik prostoru například na dvojnásobné rozměry. Díky svému kruhovému průměru a zmíněné velikosti tak rozhodně mnoho místa nezabere, a přesto patří mezi zahradní bazén umožňující se pohodlně koupat celé rodině, a to kdykoliv během teplých dnů.

Vsaďte na tu nejlepší kvalitu

Koupit nadzemní bazény o průměru 2,44m se navíc rozhodně vyplatí, a to nejenom díky variantám, ale i díky kvalitě. Ať už se jedná o bazén Intex, bazén Hawai nebo bazén Ohio, vždy si budete moci být jisti špičkovou kvalitou a perfektní životností. Samozřejmostí je ale i extrémně snadná montáž, kterou dané bazény nabídnou. Koupat se tak lze i za necelou hodinu od vybalení z krabice. I to je důležité vědět, pokud nadzemní bazén plánujete koupit.

Bohatý výběr příslušenství

Dalším pozitivem, jaké nadzemní bazén o průměru 2,44m nabídne, je jistě možnost výběru bohatého příslušenství. Ať už je to kartušová nebo písková filtrace, či krycí plachty, vše vám nabízíme. Váš zahradní bazén 244 cm tak bude vždy zárukou dokonale čisté vody a tak i neomezené zábavy kdykoliv. Stačí pouze vyrazit na zahradu vašeho domu a skočit si do něho.