Bazén Intex Easy Set 2,44 x 0,76 m | bez filtrace
  Rozměry 244 x 76 cm  Objem vody 2.419l při 80% napuštění  Bazén bez filtrace a příslušenství

1 599 Kč
Krycí plachta Intex 244 cm | pro bazény Easy Set
  Bazénová krycí plachta pro bazény s nafukovacím lemem o průměru 2,44 m  Odvodňovací otvory

Solární plachta 244 cm | kruhová modro-černá
  Solární bublinková plachta pro kruhové bazény všech značek o průměru 244 cm  Top kvalita  Přesný rozměr

Doručujeme
do 24 H
11 let
na trhu
Vše skladem
Certifikovaný
eshop
Nejnižší ceny
Jedny z nejmenších bazénů na našem trhu. Tak přesně to jsou nadzemní bazény o průměru 244 centimetrů. Takové patří mezi ideální zahradní bazén, kde není tolik prostoru například na dvojnásobné rozměry. Díky svému kruhovému průměru a zmíněné velikosti tak rozhodně mnoho místa nezabere, a přesto patří mezi zahradní bazén umožňující se pohodlně koupat celé rodině, a to kdykoliv během teplých dnů.

Vsaďte na tu nejlepší kvalitu


Koupit nadzemní bazény o průměru 2,44m se navíc rozhodně vyplatí, a to nejenom díky variantám, ale i díky kvalitě. Ať už se jedná o bazén Intex, bazén Hawai nebo bazén Ohio, vždy si budete moci být jisti špičkovou kvalitou a perfektní životností. Samozřejmostí je ale i extrémně snadná montáž, kterou dané bazény nabídnou. Koupat se tak lze i za necelou hodinu od vybalení z krabice. I to je důležité vědět, pokud nadzemní bazén plánujete koupit.

Bohatý výběr příslušenství


Dalším pozitivem, jaké nadzemní bazén o průměru 2,44m nabídne, je jistě možnost výběru bohatého příslušenství. Ať už je to kartušová nebo písková filtrace, či krycí plachty, vše vám nabízíme. Váš zahradní bazén 244 cm tak bude vždy zárukou dokonale čisté vody a tak i neomezené zábavy kdykoliv. Stačí pouze vyrazit na zahradu vašeho domu a skočit si do něho.