Co trampolína umí, to je přinést každému dítěti skutečně bohatou porci zábavy a pohybu. Hlavní roli však hraje bezpečnost. Tu námi nabízené trampolíny zaručeně splňují, a to díky prvkům, které obsahují. Jedním z hlavních je ochranná síť na trampolínu, která tak zamezí tomu, aby dítě při nepovedeném skoku spadlo na tvrdou zem. Špatný doskok a případné zranění při něm poté minimalizují i praktické kryty pružin. Případně můžete dokoupit spodní ochranou síť či krycí plachtu.

Kvalita materiálu je samozřejmostí


Vsadíte-li na průměrné velikosti trampolín na našem trhu, potom vám můžeme nabídnout trampolíny s průměrem 305cm. Ty se mohou pyšnit kromě zmíněných bezpečnostních prvků i velmi kvalitním zpracováním, které se pozitivně podepíše na životnosti, jakou bude vaše zahradní trampolína mít. Mimo to vám ale trampolína s průměrem 3,05m zajistí i perfektní stabilitu, pokud není nijak překračována její povolená nosnost.

Ideální volba i pro vaši zahradu


Díky celkové konstrukci navíc tento typ trampolín vyniká také snadnou a rychlou montáží, kterou zaručeně zvládnete sami. Díky velikosti 305cm navíc nezabere nijak velký prostor na vaší zahradě, a přitom vašim dětem dodá obrovskou porci zábavy. I proto jsou dnes zahradní trampolíny jedním z nejvyhledávanějších typů sortimentu.