Výprodej
Spodní ochranná síť na trampolínu | 244 - 430 cm
  Zabrání vstupu dětem nebo zvířatům, aby nelezla pod trampolínu  Více varant pro trampolíny o průměrech 244 až 430 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 24.01. Objednáte zítra do 13 hod., doručíme 24.01.
Provoz trampolíny na vlastní zahradě může poskytnout skvělou možnost zábavy, ale samozřejmě i možná rizika. Ty však lze velmi snadno eliminovat, a to konkrétními bezpečnostními prvky. Mezi ty patří třeba spodní ochranná síť. Na rozdíl od té horní nezamezuje pádu, ale naopak situaci, kdy by si někdo chtěl vlézt pod trampolínu, a tedy pod pružnou odrazovou plochu. To totiž může také znamenat poměrně velké riziko.

Důležitý je konkrétní rozměr


Nutno říci, že spodní ochranné sítě na trampolíny nemají jednotné rozměry, ale je třeba je vybírat přesně podle velikosti konkrétní trampolíny. Na jednu z těch větších se poté skvěle hodí například námi nabízené spodní ochranné sítě na trampolíny o průměru 366cm. U nich tak máte jistotu, že dokonale ochrání po celém obvodu této trampolíny, a zamezí vstupu nejenom dětí, ale třeba i vašich zvířat.

Jednoduché, ale účinné řešení


Co samozřejmě oceníte, to je jistě jednoduchost, účinnost, ale i nízkou cenu, kterou spodní ochranná síť na trampolínu o průměru 3,66m má. Po její koupi už stačí pouze její rychlá montáž a poté nic nebrání třeba i nepřetržitému provozu trampolíny, kdy máte jistotu, že se pod ní zaručeně nikdo a nic nedostane, a to i pokud aktuálně nedáváte bedlivý pozor.