Hrají si vaše děti rády na zahradě? Máte rádi, když máte přehled, kde a jak si vaše děti hrají? Volbou pro vás a především pro vaše děti je trampolína o rozměru 366 cm z naší nabídky. Jedná se o velmi kvalitní trampolíny, které procházejí všemi nařízeními EU. Trampolína 366 cm je rozměrově velmi přívětivá pro starší děti, které se chtějí naučit akrobatické prvky a mohou se tak zabavit na dlouhé hodiny. A to vše na vaší zahradě, pod vaším dohledem.
Vybrat si dnes správnou zahradní trampolínu nemusí být nic složitého. Půjdete-li zlatou střední cestou, potom to jsou právě trampolíny o průměru 366cm, které dokonale splní vaše očekávání. A to především s ohledem na jejich velikost, která tak pojme i několik dětí. Tomu samozřejmě odpovídá i zvýšená nosnost, kterou daná trampolína má, čímž zaručuje bezproblémovou zábavu třeba i na dlouhé hodiny.

Špičková kvalita materiálů je základem

Čím se však může námi nabízená trampolína o průměru 3,66m pyšnit primárně, to je její celková kvalita. Špičkové a testované materiály jsou zárukou nejenom pevnosti, ale také životnosti, a celkové stability dané trampolíny. Nehrozí tak žádné riziko toho, že by se dítě nebo děti mohli jakkoliv poranit. Díky tomu je zahradní trampolína skvělým prvkem na zahradu, nejenom v letním období.

Včetně všech bezpečnostních prvků

Mluvíme-li ale o bezpečnosti, kterou by zahradní trampolína měla mít, potom si můžete být jisti, že námi nabízené trampolíny s průměrem 3,66m jsou dodávány jako celek, a to včetně potřebných bezpečnostních součástí. Těmi je nejenom kryt na pružiny, ale stejně tak je jimi třeba i ochranná síť na trampolínu, která zamezí případnému pádu mimo odrazovou plochu. Mimo jiné si můžete pořídit spodní ochranou síť proti nechtěnému průniku pod trampolínu. Pro dlouhodobější uschování používejte krycí plachty.