Hrají si vaše děti rády na zahradě? Máte rádi, když máte přehled, kde a jak si vaše děti hrají? Volbou pro vás a především pro vaše děti je trampolína o rozměru 366 cm z naší nabídky. Jedná se o velmi kvalitní trampolíny, které procházejí všemi nařízeními EU. Trampolína 366 cm je rozměrově velmi přívětivá pro starší děti, které se chtějí naučit akrobatické prvky a mohou se tak zabavit na dlouhé hodiny. A to vše na vaší zahradě, pod vaším dohledem.
Vybrat si dnes správnou zahradní trampolínu nemusí být nic složitého. Půjdete-li zlatou střední cestou, potom to jsou právě trampolíny o průměru 366cm, které dokonale splní vaše očekávání. A to především s ohledem na jejich velikost, která tak pojme i několik dětí. Tomu samozřejmě odpovídá i zvýšená nosnost, kterou daná trampolína má, čímž zaručuje bezproblémovou zábavu třeba i na dlouhé hodiny.

Špičková kvalita materiálů je základem

Čím se však může námi nabízená trampolína o průměru 3,66m pyšnit primárně, to je její celková kvalita. Špičkové a testované materiály jsou zárukou nejenom pevnosti, ale také životnosti, a celkové stability dané trampolíny. Nehrozí tak žádné riziko toho, že by se dítě nebo děti mohli jakkoliv poranit. Díky tomu je zahradní trampolína skvělým prvkem na zahradu, nejenom v letním období.

Včetně všech bezpečnostních prvků

Mluvíme-li ale o bezpečnosti, kterou by zahradní trampolína měla mít, potom si můžete být jisti, že námi nabízené trampolíny s průměrem 3,66m jsou dodávány jako celek, a to včetně potřebných bezpečnostních součástí. Těmi je nejenom kryt na pružiny, ale stejně tak je jimi třeba i ochranná síť na trampolínu, která zamezí případnému pádu mimo odrazovou plochu. Mimo jiné si můžete pořídit spodní ochranou síť proti nechtěnému průniku pod trampolínu. Pro dlouhodobější uschování používejte krycí plachty.

Nahoru