Výprodej
Spodní ochranná síť na trampolínu | 244 - 430 cm
  Zabrání vstupu dětem nebo zvířatům, aby nelezla pod trampolínu  Více varant pro trampolíny o průměrech 244 až 430 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 19.12. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 19.12.
Trampolína je dnes součástí většiny zahrad, a to proto, že především dětem dokáže poskytnout dokonalé možnosti zábavy, a zároveň pohybu. Jednou z největších je určitě kruhová trampolína s průměrem 430cm. Samozřejmě i u ní je třeba dbát na bezpečnost, a tak zajistit i několik nezbytných ochranných prvků. A ač na jeden mnozí často zapomínají, rozhodně je také velmi důležitý, a tím je spodní ochranná síť na trampolínu.

Zamezí pohybu pod trampolínou


Ačkoliv mnozí dbají jenom na to, aby děti nevypadly při skoku mimo, z bezpečnostního hlediska je nutné, aby se nikdo nenacházel ani pod trampolínou. To pomůže zajistit spodní ochranná síť na trampolínu o průměru 430cm. Ta plně ochrání celý prostor v celém obvodu této největší trampolíny a na trhu, a zamezí tak vstupu dětem, ale třeba i vašim domácím mazlíčkům. Zvláště pokud se trampolína používá, může výskyt pod doskočištěm velmi nebezpečný.

Jednoduchá, ale velmi účinná varianta


Ačkoliv jsou spodní ochranné sítě na trampolíny s průměrem 4,3m na první pohled jednoduchým bezpečnostním prvkem, jsou rozhodně velmi účinné. A to i z toho důvodu, že jsou extrémně pevné, a přitom pružné. Při jejich koupi navíc oceníte i jejich nízkou cenu, a další plus, kterým je velmi jednoduchá instalace.