Velikosti spodních ochranných sítí jsou různé. V našem obchodě naleznete široký výběr z několika velikostí a můžete tak spodní ochrannou síť dokoupit i pro vaší trampolínu větších rozměrů. Tyto spodní ochranné sítě jsou skvělým doplňkem pro rodiny s dětmi a zvířaty. Spodní ochranné sítě zabraňují vstupu pod trampolínu a eliminují tak nepříjemná zranění.
Trampolína je dnes součástí většiny zahrad, a to proto, že především dětem dokáže poskytnout dokonalé možnosti zábavy, a zároveň pohybu. Jednou z největších je určitě kruhová trampolína s průměrem 430 cm. Samozřejmě i u ní je třeba dbát na bezpečnost, a tak zajistit i několik nezbytných ochranných prvků. A ač na jeden mnozí často zapomínají, rozhodně je také velmi důležitý, a tím je spodní ochranná síť na trampolínu.

Zamezí pohybu pod trampolínou

Ačkoliv mnozí dbají jenom na to, aby děti nevypadly při skoku mimo, z bezpečnostního hlediska je nutné, aby se nikdo nenacházel ani pod trampolínou. To pomůže zajistit spodní ochranná síť na trampolínu o průměru 430cm. Ta plně ochrání celý prostor v celém obvodu této největší trampolíny s ochranou sítí na trhu, a zamezí tak vstupu dětem, ale třeba i vašim domácím mazlíčkům. Zvláště pokud se trampolína používá, může výskyt pod doskočištěm velmi nebezpečný.

Jednoduchá, ale velmi účinná varianta

Ačkoliv jsou spodní ochranné sítě na trampolíny s průměrem 4,3 m na první pohled jednoduchým bezpečnostním prvkem, jsou rozhodně velmi účinné. A to i z toho důvodu, že jsou extrémně pevné, a přitom pružné. Při jejich koupi navíc oceníte i jejich nízkou cenu, a další plus, kterým je velmi jednoduchá instalace.