Ačkoliv jsou naše trampolíny s ochranou sítí prvotřídní kvality, možná i vy budete potřebovat nějaké náhradní díly na trampolínu. Mezi nejvyužívanější rozhodně patří třeba kryt pružin na trampolínu, které zajistí větší bezpečnost. Podobně je na tom ale i síť na trampolínu. Pokud však dojde k drobnému poškození, neznamená to, že je třeba trampolínu vyhodit. Náhradní díly na trampolínu vám totiž pomohou k rychlé opravě. I proto jsou dnes náhradní díly na trampolínu poměrně hojně vyhledávány.

Opravu zvládnete sami

Jelikož je trampolína velmi jednoduchý výrobek, stačí náhradní díly trampolína pro děti a samotnou opravu jistě zvládnete vy sami. Stejně tak jako případnou montáž bezpečnostních prvků, jakými je i ochranný kryt pružin pro trampolíny, nebo zmíněná síť na trampolínu. Ideální je mít pro neočekávaná události připravenou i náhradní síť na trampolínu, kterou lze hned vyměnit. Stejně tak jako samotné pružiny na trampolínu, bez kterých fungovat nebude.

Vyberte si z bohatého sortimentu

Ať už potřebujete cokoliv, námi nabízené náhradní díly na trampolíny rozhodně vyhoví i vašim potřebám. A co patří mezi to nejprodávanější? Již zmíněná síť na trampolínu a také ochrana pružin na trampolínu. Ochranná síť na trampolínu totiž zamezí pádu dítěte mimo ni, a kryt na pružiny trampolíny zamezí styku končetin právě s danou pružinou.