Hledáte-li bezpečnější variantu pro vaše dítko, pak je tou pravou volbou trampolína o průměru 183 cm. Děti si na takto malé trampolíně zaskáčou stejně jako na velké a vy tak nemusíte mít strach, zda-li se vaše dítě nijak nezraní. Rozměr trampolíny 183 cm předurčuje k bezpečnému skákání i pro menší děti, které nejsou ještě motoricky ještě tak nadané.
I vy a vaše děti si můžete na vaší zahradě zaskákat na skvělé trampolíně. A jak ukazují zkušenosti mnohých majitelů a zákazníků, ne vždy musí být trampolína skutečně gigantických rozměrů. V tomto směru rozhodně nadchnou trampolíny o průměru 183cm, tedy kulatého tvaru, které se dokonale hodí například na menší zahrady. Díky své kompaktní velikosti tak skutečně zaberou minimum místa, a zároveň poskytnou hlavně vašim dětem dokonalé možnosti zábavy a to třeba po celý den.

Bezpečnost je samozřejmostí


Co ale s dokonalou zábavou také musí souviset, to je velký důraz hlavně na bezpečnost. V tomto směru trampolíny o průměru 1,83m vynikají hned několika bezpečnostními prvky, které zaručeně ochrání každého skákajícího. Naprostým základem je potom ochranná síť na trampolínu, která za všech okolností zamezí pádu mimo prostor doskočiště. Stejně tak ale mezi bezpečností prvky, které trampolíny mají, patří třeba ochranné kryty pružin.

Vsaďte na skvělou cenu


Čím vás ale trampolína o průměru 183cm dokáže také výrazně překvapit, to je i její cena. Jelikož se jedná o nejmenší model na trhu, je logicky také nejlevnější. A to i přesto, že je samozřejmě zpracovaná výhradně z kvalitních materiálů, které zaručují pevnost, stabilitu, ale také dlouhou životnost.