Ochranné sítě na trampolíny jsou obecně velmi oblíbeným zbožím, které zákazníci vyhledávají především kvůli svým dětem. Jedná se o velmi kvalitně provedený ochranný prvek, který chrání děti před nepříjemnými úrazy. Ochranné sítě v naší nabídce všechny splňují nařízení EU. Je jen na vás, jakou ochrannou síť vyberete.
Trampolína je dnes součástí většiny zahrad, a to proto, že především dětem dokáže poskytnout dokonalé možnosti zábavy, a zároveň pohybu. Jednou z největších je určitě kruhová trampolína s průměrem 430cm. Samozřejmě i u ní je třeba dbát na bezpečnost, a tak zajistit i několik nezbytných ochranných prvků. A ač na jeden mnozí často zapomínají, rozhodně je také velmi důležitý, a tím je spodní ochranná síť na trampolínu.

Zamezí pohybu pod trampolínou

Ačkoliv mnozí dbají jenom na to, aby děti nevypadly při skoku mimo, z bezpečnostního hlediska je nutné, aby se nikdo nenacházel ani pod trampolínou. To pomůže zajistit spodní ochranná síť na trampolínu o průměru 430cm. Ta plně ochrání celý prostor v celém obvodu této největší trampolíny a na trhu, a zamezí tak vstupu dětem, ale třeba i vašim domácím mazlíčkům. Zvláště pokud se trampolína používá, může výskyt pod doskočištěm velmi nebezpečný.

Jednoduchá, ale velmi účinná varianta

Ačkoliv jsou spodní ochranné sítě na trampolíny s průměrem 4,3m na první pohled jednoduchým bezpečnostním prvkem, jsou rozhodně velmi účinné. A to i z toho důvodu, že jsou extrémně pevné, a přitom pružné. Při jejich koupi navíc oceníte i jejich nízkou cenu, a další plus, kterým je velmi jednoduchá instalace.

Nahoru