Skákání na trampolíně není spojeno pouze s radostí, ale často i se zraněními. V tomto ohledu přitom stačí jednoduchý prvek, kterým je ochranná síť na trampolínu. Její výhodou je i snadná montáž, kterou byste bez větších problémů měli zvládnout sami. A jakmile jsou dané ochranné sítě na svém místě, již vám, případně vašemu dítěti žádné nebezpečí zranění rozhodně nehrozí.

Kvalita je samozřejmostí


O tom, že ochranná síť na trampolínu je nezbytným bezpečnostním prvkem, není třeba diskutovat. I proto samozřejmě splňuje mnoho testů, a tak si můžete být jisti její stoprocentní kvalitou. Díky ní tak i vaše dítě bez problémů zadrží, a tak nehrozí riziko protržení, nebo například prasknutí ostatních součástí. V tomto ohledu jsou ochranné sítě skutečně dobrou volbou.

Důležitá je správná velikost


Aby ale ochranná síť na trampolínu skutečně dobře sloužila, je třeba správná velikost, odvíjející se od rozměru trampolíny. Příkladem může být ochranná síť na trampolínu s průměrem 460cm. Jedná se tedy logicky o ochranný prvek na jedny z větších typů trampolín. V tomto ohledu je třeba dodržet i povinnost, že ochranné sítě na trampolínu s průměrem 4,60 by měly být používány výhradně na tento rozměrový typ, a nikoliv na větší, nebo na menší.