Rozměrově velmi oblíbená trampolína 244 cm z naší nabídky zaujme každého akrobata. Důležitým prvkem všech trampolín jsou jednoznačně ochranné sítě a není tomu jinak ani u těchto trampolín z naší nabídky. Ochranná síť na trampolíny je velmi nenáročná na instalaci a může vám i vašem dětem ušetřit několik nepříjemných chvil při špatném doskoku nebo šlápnutí vedle.
Trampolíny jsou skvělou možností, jak dokonale zabavit své děti. Co by ale mělo být součástí každé trampolíny, to je ochranná síť. A to z jednoho prostého důvodu, a to je bezpečnost. Příkladem může být ochranná síť na trampolínu o průměru 244cm, která je určená na stejně velkou trampolínu. Díky tomu tak po celém obvodu poskokové plochy nabídne pružnou, ale odolnou zábranu, a tak zamezí vypadnutí dítěte mimo zmíněnou plochu.

Úrazů na trampolíně přibývá

Jak ukazují poslední průzkumy, úrazy na trampolíně rok od roku přibývají. I proto jsou ochranné sítě na trampolínu o průměru 2,44m volbou, u které byste neměli váhat. Jedná se o poměrně levný bezpečnostní prvek, který může zabránit nejenom mnohým podlitinám, ale i zlomeninám, nebo jinak poškozeným končetinám. Co je samozřejmostí, kterou každá síť na trampolínu má, to je vysoká kvalita.

Montáž zvládnete sami

Pokud ochrannou síť na trampolínu zakoupíte, rozhodně se není třeba bát toho, že byste si neporadili s její montáží. V tomto směru její instalaci zvládne každý, a poté už máte stoprocentní jistotu, že ochranná síť na trampolínu odvede svoje. A tak při každém nepovedeném doskoku dokáže vašeho potomka zadržet v oblasti, kde by měl logicky zůstat – tedy v oblasti odrazové plochy.