Jak vybírat bezpečností ochrannou síť pro trampolíny? Vždy je důležité zjistit počet tyčí vaší trampolíny a především průměr trampolíny. Poté už jen stačí vybrat vhodnou bezpečnostní ochrannou síť z naší nabídky a nainstalovat na vaší trampolínu. Instalace této ochranné sítě je jednoduchá a rychlá. Výsledek je pak velmi uspokojující a vy tak můžete nechat skákat děti téměř bez dozoru.
Provoz trampolíny na vlastní zahradě může poskytnout skvělou možnost zábavy, ale samozřejmě i možná rizika. Ty však lze velmi snadno eliminovat, a to konkrétními bezpečnostními prvky. Mezi ty patří třeba spodní ochranná síť. Na rozdíl od té horní nezamezuje pádu, ale naopak situaci, kdy by si někdo chtěl vlézt pod trampolínu, a tedy pod pružnou odrazovou plochu. To totiž může také znamenat poměrně velké riziko.

Důležitý je konkrétní rozměr

Nutno říci, že spodní ochranné sítě na trampolíny nemají jednotné rozměry, ale je třeba je vybírat přesně podle velikosti konkrétní trampolíny. Na jednu z těch větších se poté skvěle hodí například námi nabízené spodní ochranné sítě na trampolíny o průměru 366cm. U nich tak máte jistotu, že dokonale ochrání po celém obvodu této trampolíny, a zamezí vstupu nejenom dětí, ale třeba i vašich zvířat.

Jednoduché, ale účinné řešení

Co samozřejmě oceníte, to je jistě jednoduchost, účinnost, ale i nízkou cenu, kterou spodní ochranná síť na trampolínu o průměru 3,66m má. Po její koupi už stačí pouze její rychlá montáž a poté nic nebrání třeba i nepřetržitému provozu trampolíny, kdy máte jistotu, že se pod trampolínu zaručeně nikdo a nic nedostane, a to i pokud aktuálně nedáváte bedlivý pozor.