Co děti nejvíce baví na zahradě? Jednoduchá odpověď - jsou to trampolíny různých rozměrů. V naší nabídce naleznete trampolíny 460 cm, které jsou velmi oblíbené a naši zákazníci jsou spokojenými majiteli několik let. Tyto trampolíny splňují veškerá nařízení EU pro bezpečný provoz a vy tak můžete dopřát svým dětem zábavu, kterou ocení všechny věkové kategorie, díky trampolínám 460 cm.
Disponujete-li velkou zahradou a chcete-li vaším dětem dopřát dokonalých radovánek spojených s pohybem, zvolte trampolíny. Tedy konkrétně zvolte trampolíny o průměru 460cm, které jsou ty největší, které vám v kruhových provedeních můžeme nabídnout. Vzhledem ke svému tvaru a nosnosti tak bez problémů pojmou i několik dětí, a díky několika bezpečnostním prvkům jsou zárukou skutečně pouze zábavy, a nikoliv případných rizik.

Díky testům se na kvalitu můžete spolehnout

Jelikož jsou trampolíny o průměru 4,60m určené primárně pro děti, je jasné, že s jejich uvedením na trh souvisejí i mnohé testy. Díky nim tak mají tyto zahradní trampolíny skvělé vlastnosti s ohledem na pevnost, stabilitu, ale samozřejmě i životnost. Jsou tak volbou, se kterými zaručeně neuděláte chybu. Poté už stačí správná péče, dokoupit krycí plachty na trampolíny, a může vám bez problémů sloužit i několik let.

Včetně bezpečnostních prvků

Čím je však naše nabídka trampolín o rozměrech 460cm jedinečná, to je možnost zakoupit je včetně hlavních bezpečnostních prvků. Mezi ty se řadí nejenom kryt na pružiny, ale hlavně ochranná síť na trampolínu, která v případě nutnosti dokáže zamezit případnému pádu mimo celou konstrukci. Vzhledem ke své pevnosti tak zaručeně zachytí každé dítě.