Důležitost ochranné sítě je jednoznačná. Pokud se jedná o bezpečí dětí, tak je potřeba vždy tuto skutečnost postavit na první místo. Právě z toho důvodu přínášíme do našeho obchodu spodní ochrannou síť. Ta zabraňuje vstupu pod trampolínu a ušetří děti nepříjemným úrazům. Vylepšete svou trampolínu!
Zahradní trampolíny jsou určitě skvělou možností, jak svým dětem dopřát dokonalou zábavu doslova po celý den. Samozřejmostí je ale myslet i na jejich bezpečnost. Pokud skáčou, je jasné, že by samozřejmostí měla být i kvalitní ochranná síň na trampolínu. Riziko vyskočení ale rozhodně není to jediné, jelikož dalším bezpečnostním prvkem je i spodní ochranná síť, bez které se mnoho trampolín skutečně jenom těžko obejde.

Prostor pod trampolínou musí být prázdný

Důvodem, proč tuto síť zvolit je to, aby se během skákání nenacházel nikdo pod prostorem dopadu a odrazu. Samozřejmě konkrétní ochranná síť by měla být volena s ohledem na velikost trampolíny. Máme-li jeden z nejmenších modelů, měla by stačit spodní ochranná síť pro trampolínu o průměru 244 centimetrů. Tak pohodlně pokryje celý obvod, a tím ochrání vaše děti před případným zraněním.

Ideální i proti zvířatům

Nejenom děti mohou pod trampolínu vlézt. Stejně tak je tento rizikový prostor nebezpečný i pro vaše domácí mazlíčky, třeba větší psi. I těm tak mohou spodní ochranné sítě na trampolínu o průměru 2,44m zamezit v tom, aby se do daného prostoru dostali. Po celou dobu provozu trampolíny tak budete mít jistotu, že její provoz tak bude maximálně bezpečný a bezproblémový.