Ochranné sítě na trampolíny jsou vyhledávaným zbožím našeho obchodu. Jedná se o velmi kvalitní ochranné sítě, které zabraňují dětem se zranit a rodičlm dodávají pocit, že je o jejich děti postaráno a jsou v bezpečí. Tyto ochranné sítě jsou dle všech nařízení EU a každý rodič je rád uvítá i na své trampolíně.
Chránit bezpečnost našich dětí by mělo být na prvním místě. Pokud jste si koupili trampolínu o průměru 490cm, je třeba myslet nejenom na zábavu, ale i na bezpečnostní prvky. V tomto směru by tím hlavním měla být ochranná síť na trampolínu o průměru 490cm, které tak po celém jejím obvodu zamezí rizikům pádu. A to samozřejmě pádu mimo doskokovou část, na tvrdou zem. K tomu jsou ochranné sítě přímo konstruovány.

Kvalita je to nejdůležitější


Pokud ochranné sítě na trampolínu o průměru 4,90m vybíráte u nás, potom si můžete být jisti tím, že dokonale splňují všechny požadavky co do celkové kvality. Jelikož bezpečnost hraje hlavní roli, je jasné, že ochranná síť na trampolínu je pevná, ale přitom elastická, a to aby dokázala bez problémů zadržet i vaše dítě, a zamezila tak případnému pádu. A ten může být velmi bolestivý, a tak se doporučuje kvalitu sítí skutečně nepodceňovat.

Instalace je snadná

Ačkoliv je síť na trampolínu skutečně propracovaný výrobek z hlediska bezpečnosti, přesto je na svou instalaci velmi jednoduchý. A tak ochranná síň na trampolínu o průměru 4,9m může být nainstalována skutečně během krátké chvíle, a poté již máte jistotu, že jakékoliv radovánky budou v první řadě bezpečné pro každé dítě.