Pivní set z naší nabídky lze umístit kamkoliv. Můžete jej využívat v interiéru, v párty stanu, na terase nebo třeba na zahradě. Zahradní pivní set je skvělou volbou pro posezení se přáteli nebo grilování. Jednoduchá instalace a nízká váha vás přesvědčí o opakovaném využívání. V naší nabídce naleznete široký sortiment a výběr z několika druhů a velikostí z těchto zahradních pivních setů.
Akce

Noha lavicová sklápěcí pro pivní set

  1 kus v balení  Rozměry 42,5 x 23,5 cm  Materiál: lakovaný kov  Zelená barva

Skladem Hawaj – můžete mít již 22.10. Objednáte zítra do 13 hod., doručíme 22.10.
-31% 260 Kč
179 Kč
Zapomeňte na nekvalitní plastové sestavy zahradního nábytku a využijte možností mnohem zajímavějších, dostupnějších a kvalitnějších. Těmi je zahradní pivní set , který je ideální i pro vaši třeba grilovací párty na vaší zahradě. A to ať už chcete pozvat jenom pár přátel, nebo chystáte velkou společnost. Ve všech případech budete mít jistotu, že bude k dispozici nejenom dostatek míst k sezení, ale samozřejmě i stolů k odložení nápojů a samozřejmě také jídel.

Skvělá kvalita za nízkou cenu

Pokud je něco, čím se může zahradní pivní set pyšnit, potom je to jistě jeho kvalita, a to ať už použitých dřevěných, nebo kovových dílů. Samozřejmostí je ale také stabilita a pohodlí, či dostatek prostoru. Největším pozitivem je ale cena, která je skutečně velmi příznivá a proto se dnes zahradní pivní sety stávají nedílnou součástí téměř všech zahrádek v naší zemi.

Snadné postavení, složení i úschova

Dalším pozitivem, jaké zahradní pivní set má, je určitě jednoduché a snadné postavení. Pokud pořádáte zahradní párty v party stanu , jistě tuto skutečnost oceníte. Ať už u lavic, tak i u stolů stačí vyklopit kovové nohy a vše je hotovo. Podobně jednoduše pivní set také složíte, a následně ho můžete bez jakýchkoliv problémů libovolně uložit, protože zabere minimum místa. Je zkrátka řešení, které vyřeší všechny vaše problémy.