V setu našich pivních setů naleznete stoly a lavice různých rozměrů, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a obstojí i v nepřízni počasí, kterou může být déšť či vítr. Jednoduchá instalace zaručuje opakované použití a rychlé složení. Naše pivní sety stolů a lavic jsou oblíbeným zbožím zákazníku našeho internetového obchodu a to především díky své příznivé ceně. Podívejte se do naší nabídky a dopřejte sobě i svým přátelům pohodlné sezení.
To nejdůležitější, co budou vyžadovat hosté na vaší zahradní párty, ale co vyžadují hosté i na různých kulturních a hudebních akcích, je pohodlné sezení, ale také stoly pro odložení jídla a nápojů. A právě toto možnost nabízí pivní set stůl lavice. Ideální kombinace dvou dřevěných a pohodlných lavic, které jsou kombinovány s dostatečně velkým stolem. To vše v několika velikostních variantách, které mohou zohledňovat i typ vaší akce.

Snadné použití i skladování

Že je pivní set stůl lavice opravdu vyhledávanou možností dokazuje i fakt, že se dnes využívá skutečně téměř všude, od nejmenších zahrad, po ty největší akce. Výhodou je rozhodně snadné použití, kdy lze danou kombinaci postavit během pár vteřin, na jakémkoliv místě. Mobilita ale není jedinou předností, jelikož stejně tak dobrým pozitivem je i skladnost, a to i několika desítek kusů na ráz. A to především díky možnosti jednoduchého složení.

Pevná a stabilní konstrukce

Samozřejmě to nejdůležitější, co hraje roli, je konstrukce. V tomto směru se není třeba bát, jelikož základem je kvalitní dřevo, na které navazuje pevná kovová konstrukce. Tu stačí několika pohyby rozložit a rázem pivní set stůl lavice již stojí na svém místě a může přijmout první hosty na grilování či zahradní párty.

Nahoru