Náš tip!
Garance nej ceny

Zahradní lavička Antik

  Krásná zahradní lavička pro 2 osoby  Nosnost 150 kg  Rozměry (D x Š x V) 122 x 54 x 75 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 22.10. Objednáte zítra do 13 hod., doručíme 22.10.
-31% 1599 Kč
1 099 Kč
Také raději sedíte v přírodě, než venku? Pokud ano, je ideálním místem k sezení prostor vaší zahrady. Pokud s tím souhlasíte, nezapomínejte primárně na to, že je třeba zajistit kvalitní zahradní posezení. A to vám nabízíme. Jsou to především lavičky, ale i další zahradní nábytek, který si u nás můžete pohodlně a online zakoupit. S jistotou bohatého výběru, stejně jako s jistotou toho, že u nás získáte jedny z nejlepších cen na trhu.

Vyberte si takové zahradní posezení, jaké potřebujete

Díky bohatému výběru garantujeme, že si vyberete i vy. Naším cílem je nabídnout zahradní posezení, které využije každý. Můžete si tak zvolit třeba zajímavá designová provedení, stejně jako varianty zhotovené z kvalitního dřeva. Ty budou s vaší zahradou skvěle korespondovat. Pokud ale dáváte přednost vysoké odolnosti a kvalitě, máme pro vás v nabídce i zahradní posezení v litinovém provedení. To je zárukou, že vám lavička vydrží roky.

Ke všem účelům

Je jedno, zda potřebujete jenom prostor pro odpočinek, prostor pro večerní siestu, nebo prostor, kam posadíte své hosty. Možností využití je mnohem více a ve všech případech platí, že vám zahradní posezení přijde vhod. Tak neváhejte a buďte nejenom na grilovací sezonu připraveni.